Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltassam magam harmadszorra...

Beoltassam magam harmadszorra is? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg karanténban vagyok itthon, teljesen tünetmentesen (munkahelyemen hetente van pcr teszt, és így derült ki hogy pozitív). Első 2 oltast elég régen kaptam, nem is volt kérdés hogy beadatom. Nem tudom majd később kérjem - e a harmadikat. Több kollégámnak lettek oltas után elég durva mellékhatások, volt akinek hónapokig tartott. Örülök, hogy nekem nem volt semmi ilyen, ezért nem tudom be merjem-e adatni harmadszorra is, mi van ha most meg okozna valami sz.rt? Beszólásokat nem kérek, csak normális válaszokat, tapasztalatokat.

2021. nov. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Egyszer azt mondta a Rusvai, hogy az a legjobb védelem, ha 2 oltás után elkapja az ember, és könnyű lefutás mellett találkozik az immunrendszer a valódi vírussal.


Persze gondolom, már ezt is változtatták mint mindent folyamatosan.

2021. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Az oltást nem azért adatjuk be hogy be legyen adva,hanem hogy védett legyél. Ha most covidos vagy akkor a 5-6 hónapig nagyobb a védettséged mint bármelyik oltással. Utána antitest tesztet csináltatsz és akkor látni fogod, hogy kell-e oltás vagy sem.
2021. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2021. nov. 16. 00:44
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Ha elkaptad oltás után akkor semmit nem ér.

Ez csak egy biznisz .

2021. nov. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Így van!Nem kell részt venni a Business-ben.Ne legyél buta!!
2021. nov. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!