Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most kaptam meg a 3. Pfizer...

Most kaptam meg a 3. Pfizer oltást. Az első kettő, szintén Pfizer oltás után semmi mellékhatást nem éreztem. Volt, hogy csak a 3-nál volt durva mellékhatás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem is most majd később...
2021. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha az első kettő után sem volt semmi akkor a harmadik után sem valószínű hogy lesz bármi.
2021. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Jol birja a szervezeted a merget ettol sem lesz komoly bajod.
2021. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az első két Pfizer után semmi nem volt, semmit nem éreztem. A harmadikat most kaptam meg nemrég és semmi komolyabb mellékhatást nem tapasztaltam, csak lázas voltam, egy-két napig még fájt a fejem, fáradt voltam.
2021. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sziasztok 10:37, 11:35
2021. nov. 17. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Szia. De miért köszöngetsz XD? Ha ez elköszönés akart lenni, nem fog menni, ugyanúgy tudunk írni.
2021. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Szia+🙋‍♂️
2021. dec. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

december 18-án lettem beoltva a 3. adag Pfizer vakcinával. A 2. adag is kiütött fél napra júniusban, de ez sokkal rosszabb volt. Szombat reggel kaptam meg a 3. oltást, késő estére már jelentkezett a hidegrázás. Annyira fáztam h a takarómra kellett tennem még pokrócot, pedig rendesen ment a fűtés. Éjjel 2 fele kimentem a mosdóba, nagyon szédültem. Hajnali 4 fele éreztem hogy lázas vagyok, kimentem a nappaliba megmértem 38,1 volt. Bevettem gyógyszert ami megszüntette. Amint kiment a hatása ismét felment 38 fokig délután 5-re. De egésznap szaggatott a fejem.



Akinek hosszú az élménybeszámolóm annak lerövidítem a tüneteimről a felsorolást:


-hidegrázás


-szédülés


-láz (38)


-fejfájás



32/F

2021. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!