Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A harmadik oltás már valóban...

A harmadik oltás már valóban véd a kórháztól, egyre több embertől hallom hogy a harmadik oltás már valóban védelmet biztosít, érdemes beadatni akkor a harmadik oltást?

Figyelt kérdés
2021. nov. 17. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
A kérdező jobban teljesít...
2021. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Attól, hogy harmadik, nem véd jobban. De pl ha az első kettőd Sinopharm volt, a harmadik meg mondjuk AstraZeneca, akkot jobban véd, mert utóbbi valamivel hatékonyabb az előbbinél.

Illetve amiről még szó lehet, hogy az immunizációd hatása idővel csökken. Tehát ha kétszer oltottak, de fél éve, akkor természetesen védettebb leszel, ha most is oltatsz. De nem azért, mert ez harmadik, hanem mert ez friss. Ha most kaptad volna a másodikat, akkor is ugyanannyira lennél védett.

2021. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

"Superman" koktél:

Egy ujjnyi Sinopharm-ra kell két ujj Pfizer, jeget rá majd alaposan felrázni. Szívószállal fogyasztva ajánlott.


[A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT: NEHOGY KIPRÓBÁLD!]

2021. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
"A harmadik oltás már valóban véd a kórháztól": Röviden: nem.
2021. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
3: és a Moderna?? Az már sz*rt ér?
2021. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Ismerősi körben, munkahelyi környezetben sokat hallom hogy második oltással is, de a harmadikkal IS megbetegednek, és kerülnek is kórházba vele. Azt hiszitek felveszitek az oltást és onnantól godmode:on? Hát nem.


Van aki 2019 óta nem kapta el, felvette a 2. oltást (Pfizer) és láss csodát néhány napra rá elkapta és most beteg tőle. Ezt add össze. Úgy is lepontoznak a fanatikus hívők mert nekik aztán mondhatod...

2021. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

#6

Elég önellentmondásos a kommented. Először kijelented hogy nem god mode, aztán csodálkozol azon hogy példát is tudsz rá, hogy tényleg nem god mode?

2021. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, én is meg tudom erősíteni az előttem szólót. 2-3szor oltott kollégáim lesznek betegek. Nyilván nem egyszerre szerencsére.

Én meg oltatlanként teljesen egészséges vagyok.

2021. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
#7: Szerintem nem azon csodálkozik. Hanem hogy úgy van híresztelve kb. hogy godmode meg azon, hogy valaki ezt el is hiszi.
2021. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ui.: előttem szóló = 6. válaszoló
2021. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!