Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltás ellenesek miért...

Az oltás ellenesek miért félnek az oltástól, amikor a természetes covid fertőzés sokkal durvább?

Figyelt kérdés
Sokkal durvább egy aktív covid vírus fertőzés, aktív funkcionális vírus proteinekkel.. vírus nem csak egy pici vírus RNS juttat a sejtedbe, mint az oltás révén , hanem egy elég nagy vírus genomot, sokkal nagyobb RNSt, sokkal több génnel, amiről még sokat nem is tudunk... valóban más a természetes fertőzés, szerintem sokkal durvább lehet a vírus hosszú távú hatása mint az oltásé...sokkal nagyobb a veszély hogy a vírus ismeretlen RNSe és kismillió proteinje hosszú távon valamit okozzon, mint az oltás pici mRNSe és egy db vírus fehérjére (spike protein)
2021. nov. 17. 21:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg k..rváva durva lehet, ha a lakosság jó nagy részén tünetmentesen, vagy kisebb tünetekkel átmegy. Én pl. azt se tudom, hogy átment-e rajtam, mert nem voltam beteg a cirkusz kezdete óta se.


És kedves agymosott, félős kérdező, ha valamit erőszakkal akarnak az emberre rákényszeríteni, az már messziről bűzlik. Ja, bocs, egyeseknek nem.


Oltasd majd be magad 100.-szor az is, feltéve, ha túléled.

2021. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Tényleg k..rváva durva lehet, ha a lakosság jó nagy részén tünetmentesen, vagy kisebb tünetekkel átmegy. Én pl. azt se tudom, hogy átment-e rajtam, mert nem voltam beteg a cirkusz kezdete óta se.


Ugyanezt erre is fel lehet hozni, honnan lehet tudni hogy mit okoz a vírus hosszú távon? Lehet azok az ismeretlen fehérjék pl. kialakítanak majd egy egyes típusú cukorbetegséget (vírus fertőzések okozzák az egyes típusú cukorbetegség egy részét)

2021. nov. 17. 21:34
 3/41 anonim ***** válasza:
55%

"a lakosság jó nagy részén tünetmentesen, vagy kisebb tünetekkel átmegy."


Igaz de azokkal mi van akik hetekig fekszenek korházban és hónapokig szenvednek utána is a tünetekkel,esetleg bele is halnak?

7,56 milliárd dózist adtak be, ilyen mennyiségnél már kiütne bármilyen hosszútávú mellékhatás is de biztos agymosott meg félős aki beadatja :D


Aki félős az te vagy, összeesküvés elmélet hívő paranoid elmebeteg és buta mint egy zsák krumpli

2021. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%
Igen, a hatalmas pandémia ami halomra öli az embereket és a csodálatos oltások, amik ezt a hatalmas pusztulást megakadályozzák. Persze, a tudományán vannak járulékos veszteségek, de ezeket a lerokkant vagy éppen elhalálozott, előtte teljesen egészséges embereket ne is számoljuk bele a képletbe. Ők olyanok mintha nem is léteznének. Csak a gyilkos vírus.
2021. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
60%
'tudomány oltárán
2021. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
60%

#3

"Igaz de azokkal mi van akik hetekig fekszenek korházban és hónapokig szenvednek utána is a tünetekkel,esetleg bele is halnak?"


A magyar lakosság egészségtudatossága a béka segge alatt van. Az egyik legbetegebb nemzet vagyunk. A legtöbb ember immunrendszere nagyon gyenge, aminek következménye a betegség.


Akik meg meghalnak 80%-ban 70 év fölötti, akiknek legalább 20 másikfajta betegsége is volt már.

2021. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
24%
A válasz roppant egyszerű: mert síkhülyék!
2021. nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
42%

7-es királysag. Ott a pontocska.


Az oltasellenesek x evesen jottek vilagra, nem hallottak kozelezo oltasokrol, arrol, hogy azoknak is vannak durva mellekhatasaik csak gyermekkent jobban birjuk (akarcaak bizonyos betegsegeket is pl gyerekkent a baranyhimlo elmegy felnottkent ha akkor talalkozol vele eloszor akkor sulyos betegseg...stb.


Alapvetoen olyan egyszeru dolgokrol nincs fogalma se az emberek 99%-anak,hogy attolhogy van vedooltas valami ellen az nem tunik el egy pillanatban. A csecsemok, ujszulottek azert kapjak a peheto leghamarabb az oltasokat,es minden egyes evben .inden uj ujszulottazert kapja,hogy a felnovekvo generaciok mind egyszerre legyenek beoltva igy a korokozo ne tudjon koztukterjedni. ha most az egesz fold ossze slakosat beoltanank koronavirus ellen, akkor talan nagy hirtelen eltunne vagy visszaszorulna, felteve ha a megszleto gyerekek is kapnak az oltast.


A vilagon mar 5 millio ember belehalt a covidba (1,5 ev alatt) ami influenza eseteben a legmagasabb becsult (azaz a valosan leadott adatokbol folfele tulzoan kerekitve is csak a legeslegrosszabb evben 800.000 ember volt a vilagon.

Persze lehet monda i tul sokan vagyunk a foldon, hulljon a fergese, de akkor legyen ilyen hozzaallasunk ne csak a covidot onhibajabol (mert csak azert is bulizni megy koronavirusosan vagy csak azert se vesz maszkotha kotelezostb.) elkapoval, hanem mindenki massal is, azaz ne adjunk a cukorbetegnek inzulint (oldja csak meg a szervezete, eledjen ujra a hasnylmirigy inzulintermelese), a magasvernyomasosnak ne adjunk vernyomascsokkentot,se fokhagymat, strokeos ne kapjon ellatast,rakosok boldoguljanak csak otthon, a balesetet szenvedok egybol szallitassanak a temetokbe, aki meg beteg barmilyen bacival, virussal az legyen kitiltva a gyogyszertarakbol, orvoshozne mehessen es egyebkent is a beteg gyerekeket, a rokkantakatis lokjuk le a Matra eszaki oldalan. (Tajgetosz hijjan).

Ennel lenyegesen rovidebb a sikhulye jelzo

2021. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
Ők a hosszútávú hatásoktól félnek mivel az még nem ismert.
2021. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Na, megérkezett a hatalmas agytröszt, ici-pici EGO-val. Mindenki síkhülye rajtam kívül a mottó. Istenem, keress egy jó pszichiátert...
2021. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!