Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány százalék esélyem lenne...

Hány százalék esélyem lenne túlélni a Covid-ot az alábbi paraméterek mellett?

Figyelt kérdés

- 24 éves F, 174 cm magas, 80 kg

- Izmos testalkat, egy átlagos embernél jóval nagyobb izomtömeggel.

- Heti 4 vagy 5 súlyzós edzés

- Heti 2-3 kardio edzés

- Fehérjedús étrend, minőségi összetevőkből pl: tojás, csirkemell, túró stb.

- Multivitamin, D, Omega, Vas


- Nincs semmilyen ismert betegségem

- Nincs semmilyen allergiám

- Orvosnál utoljára akkor voltam amikor elégettem az újamat és kellett még 1 hét kamu táppénz miatta

- Vércukrom, koleszterinem, vérképem tökéletes. Pulzusom egy átlagos emberhez képest nyugalmi állapotban alacsonyabb a sport miatt

- Nincs semmilyen káros szenvedélyem. Nem cigizek, nem iszok, nem drogozok, semminek sem vagyok a függője a mozgáson kívül

- 2x oltottak AstraZenecával



Tegyük fel, hogy elkapnám a covidot. Matematikailag azaz számszerűsítve hány százalék lenne az esélyem a túlélésre?

Szerintetek indokolt felvennem a harmadik oltást?



2021. nov. 18. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
100, pont mint az emberek 99%-ànak.
2021. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%

Ilyen paraméterekkel szerintem te már garantáltan átestél rajta, csak tüneted sem volt.


Nálad nagyságrendekkel egészségtelenebb emberek jó része úszta meg náthával, vagy még az sem volt nekik.


Alapvetően nem kell tartanod tőle ha csak nem vagy valami extrém elhízott emberke, ami mellé jön még 2-3 egyenként is veszélyes betegség.

2021. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen ostoba kérdést!🤦
2021. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress fel pszichológust. Mentálisan beteg vagy.
2021. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

1-es, ha ránézel a statisztikákra nem igazán jön ki a matekod.


Kérdező: a 3. oltásnak nem feltétlen az az értelme, hogy most jobb legyen a védettséged, hanem hogy tovább tartson. (Függ attól is mikor kaptad a másodikat.)


Amúgy azt már végképp nem értem aki a két oltást már megkapta és a harmadikon vekeng. Aki egyáltalán nem oltatja be magát mert chip van benne, meg gyíkember DNS, az hülye, de legalább következetesen hülye. De aki már kettőt megkapott... ? Akkora fáradtság elmenni és letudni? És igen, benne van, hogy jövőre kell majd 4., meg 5. stb. Mint az influenzából. Nincs ebben semmi újdonság, ha visszaemlékeztek mikor először kijöttek a vakcinák is szó volt róla, hogy ez benne van a kalapban. Ez van. Jobb mint az alternatíva.

2021. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# aha mindent erre a szarra fogunk honnan az istenből tudod hogy abba a halt meg? Nagymamám meghalt szívrohamba és erre a retekre fogták aha persze pont abba halt meg szánalmas ami itt megy 3 éve
2021. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Eléggé kicsi az esélyed és a poszt-COVID-ra is.


Viszont szerintem ne vagy ne CSAK a táplálékkiegészítőkre bízd a vitamin- nyomelem- ásványianyag-beviteledet! Egyél minél több zöldséget, gyümölcsöt is, ezek már csak a rostok miatt is nagyon fontosak!

2021. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Nem árt, ha felveszed a 3. oltást.

Nekem is 2 Astrám van, de kellett egy kéthetes periódus, amikor junk food-on éltem és keveset aludtam. El is kaptam a covidot... Szerencsére nem volt komoly következménye, 3 napig voltam kicsit rosszul.

Ha továbbra is azt akarod, hogy legyen energiád a sporthoz, akkor menj el oltásra és szedj vitamint/egyél sok zöldséget,gyümölcsöt.

2021. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!