Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rusvai: egy angol kutatás...

Rusvai: egy angol kutatás szerint az ottani intenzíven kezelt covidos betegek 99 százaléka nem volt beoltva, ez igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 3. 16:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom.

Én arra is kiváncsi lennék, hogy a hazai elhunytak közul mennyi volt oltva.

De ezt ugye nem adják ki, arra hivatkozva, hogy kegyeleti jogokat sért. Szerintem viszont az életkor és az alapbetegség közlése is ugyanúgy kegyeleti jogokat sért.

Nem vagyok oltásellenes, de nekem ez a momentum nagyon gyanússá teszi azt, hogy sok az oltott az elhunytak között.

2021. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom honnan veszik ezeket az adatokat, de itt a legfrissebb hivatalos angol jelentés, ami alapján több a vakcinázott ember mind a halál mind a kórházi ellátás terén az elmúlt 28 napban. [link]
2021. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Manapság már pillanatok alatt le lehet ellenőrizni az állítások valóságtartalmát a hivatalos kormányzati oldalakon. Már amelyik ország korrektül rendelkezésre bocsátja ezeket. Szóval, ilyen hazugságokkal csak a saját szavahihetőségüket, hitelességüket aknázzák alá...
2021. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
57%
Az idősebb korosztályban, ahol már könnyebben lehet bármi. 50 alatt az oltotatlanok haltak meg nagyobb arányban. Már ha valósak az adatok.
2021. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
65%
Magyarországon nincs is normális, hozzáértő szakember, ez is csak a levegőbe beszél, hogy propagálja a vakcinák mellett (jó pénzért). Oltottak is szép számmal kerülnek kórházba vagy még rosszabb, sajnos nem sokat ér a covid oltás. Úgyhogy nem, nem valószínű, hogy bármi is igaz lenne ebből, főleg nem az, amiket ezek a "rendes" narancsos "orvosaink" és "kutatóink" mondanak.
2021. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
2-es Köszi a linket. 4-es hol látod ezt? Mert én is azt látom a táblázatok alapján hogy több az oltott mint oltatlan, 50 alatt és felett is. De a 99%-os oltatlan verziót, teljesen kizártnak tartom. Szóval, ez alapján hazudik.
2021. okt. 3. 17:30
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Itt van a hivatalos angol kormányzati oldal ahonnan linkelve lett: [link]

Gondolom, valósak az adatok.

2021. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
#6: 20. oldal teteje, jobb oldalt, (több mint két héttel a második oltás után és oltatlanok)
2021. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, részemtől lezárva a kérdés, villámgyorsan megkaptam a kielégítő válasz. 2/7-es Bocs, nem én pontozlak le, valakinek nagyon fájhat az igazság...
2021. okt. 3. 17:45
 10/33 anonim ***** válasza:
16%
#7: Nekem azért gyanús, hogy ez milyen statisztika, mert ez alapján február 1 és szeptember 12 között 2542-en haltak meg, míg összesen az UK-ban más források szerint 137 ezren. Ez hogy jön ki?
2021. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!