Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 oltás után befejeztem,...

2 oltás után befejeztem, elegem van. Ki hogy vélekedik a negyedik hullámról és az intézkedésekről?

Figyelt kérdés

Az első három hullám alatt elővigyázatos voltam, viseltem a maszkot, naponta cseréltem, kézfertőtlenítőztem. Beadattam mindkét adagot, nem jártam bulizni, társaságba stb.

Azonban nyár elejére annyira belefáradtam a napi szintű covid-hisztibe, a korlátozások követelésébe, a napi szintű paráztatásba és konkrétan a családok eltávolodásába a vírus következtében... Mára már annak örülnék legjobban,ha ránk engednék mindenféle korlátozás nélkül a vírust, ezzel az oltatlanok számára enyhe tünetekkel átvészelnénk és a nyájimmunitás miatt legalább befejeződne ez a vírusos hisztikézés.

Elegem van a napi szintű rettegésből, akik a kormányt ekézik azért, mert nálunk nincsenek rendkívüli állapotok és mindent lezáró korlátozások illetve maszkterrorizmus olyan nagyon durván. Nem értek egyet például újfent a műtétek, vizsgálatok elhalasztásával és a kórházkiürítéssel kapcsolatban, csak mert elővigyázatosak vagyunk...

Ti mit gondoltok erről az egészről? Úgy gondoltam le kell írnom a gondolataimat..:(



2021. nov. 19. 20:52
A kérdező szavazást indított:
Szigorúbb korlátozások kellenének
"Eresszük rá" a vírust a lakosságra!
54 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Ez kb olyan kijelentés, hogy két zebránál nem mentem át a piroson, de most már elegem van és átmegyek ezentúl.


Duzzoghatsz, de csak addig játszhatod el, amíg még életben vagy....

2021. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
én is nagyon unom már, már 3. oltást is felvettem, aztán szívhatok maszkban, úgy hogy én alapból tisztaszobában dolgozok, tehát amúgyis 3 éve azt hordok munkahelyen
2021. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Van egy elég éles különbség a két hasonlat között. Én és sok millió honfitársam mindent megtettünk, hogy súlyos mellékhatások vagy halál nélkül átvészeljük a vírust.Nem értem miről beszélsz, kedves első.

Bárcsak örülhetnének, hogy életben vannak azok is, akik a kórházkiürítések vagy a szűrővizsgálatok lefújása miatt haltak meg...

2021. nov. 19. 21:00
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

"Elegem van a napi szintű rettegésből"

Mitől rettegsz napi szinten?

2021. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 Helyesebb lett volna rettegtetést írnom, vagy triplán oltott emberek ok nélküli rettegését és maszkozását még szabad ég alatt is. Természetesen a média áldásos tevékenységének az eredménye mindez....Én nem rettegek, csupán iszonyatosan elegem van .
2021. nov. 19. 21:05
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Én ugyanígy vagyok. Rettegtem, alig mentem valahová, beadattam a két oltás.

Elegem van.

Ha megyek valahová felveszem a maszkot, betartom a szabályokat. Ennyi.

Nem kell 3. 4. 5. oltás, ha egyébként is fél évig jó minek.

Fiatal vagyok, egészséges, most már vannak gyógyszerek. Essek túl rajta néhányszor ésalakuljon ki az immunitás.

2021. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Jó látni, hogy van akinek szintén elege van. A vakcina koktélokról nem is beszélve. Ki tudja ezt még komolyan venni? Én egy egydózisú oltást kaptam és azt is csak kényszerből, mert konkrétan kitagadott a családom egy része, amiért nem akartam. De többet nem adatok be magamnak.
2021. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én már úgy vagyok vele, hogy kényszerből hordom a maszkot, ahol muszáj. De nyugodtan fogok kezet, adok puszit aki engedi....

Nem vagyok hajlandó több oltást beadatni, hacsak nem lesz kötelező...

2021. nov. 19. 21:15
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj ezzel az egész cirkusszal hogy korlátozzák az életünket, igen mindenki életét. Szabályokra mindig szükség volt és szükség is lesz. Persze ésszel, logikával meghozott szabályokra. De a mostaniak nagyban befolyásolják és korlátozzák/sértik mindannyiunk jogát a szabadsághoz és az élethez. Senki sem él örökké, de ezt a kis időt is megbecstelenítik, elveszik, megmérgezik... egyszerűen nem tudom felfogni hogy ennyire vak a világ, nagyon rossz irányba haladunk.
2021. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Én 2 évig nem féltem. Amióta a munkahelyem kötelezővé tette az oltást, na azóta félek...
2021. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!