Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kóbor Jánosról bárki tud...

Kóbor Jánosról bárki tud valamit itt névtelenül?

Figyelt kérdés
Elkeserítő hogy már imára szólítják a rajongókat.

2021. nov. 20. 16:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
95%
Ja és nem tudok semmi konkrétat róla csak amit a neten olvasni plusz tisztában vagyok vele hogy mi a kimenetele annak az állapotnak amiben ő van ennyi idősen.
2021. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%

Fenntartják a feszültséget csak, már napok óta nyomja a média, hogy ilyen meg olyan hírt közöltek az állapotáról.


Ez az undorító hogy propagandának használják szerencsétlen embert a háta mögött...


Pfej...

2021. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%

22.! Teljesen egyetértek. Itt valaki írta még az első oldalon, hogy oltatlan. Honnan a jóistenből tudja, hogy oltott-e Kóbor János, vagy oltatlan??? Ott volt személyesen minden lépésénél?

Egyébként direkt megmondta, ha olyan helyzetbe kerülne, mint a pályatársai, nem szeretné, hogy az állapotán csámcsogjanak, teljes hírzárlatot akart. Ezért írtam 1. válaszomban, hogy tiszteletben kellene tartani a család akaratát. (Akkor még nem sejtette, hogy sajnos nála is bekövetkezik.) Készült a nagykoncertre.

A mélyaltatás (ha már kiszivárogtatta a nagyérdemű hatásvadász Blikk és társai bulvársajtó), az nem sok jót jelent.

Undorító ez a csámcsogás, miközben senki nem tud semmi biztosat. Sorra mennek el a jó zenészek. Balázs Fecót is elvitte a Covid. Életvidáman, alig 70 évesen.

Mint ahogy sokan másokat is, akik nem ismertek, a kutya nem kíváncsi az ő tragédiájukra.

Bezzeg a 2,5 millió tesztet "lejárt" jelszóval kidobták a kukába. Hiszi a piszi, hogy egyáltalán létezett ez a többmillió teszt. Különben szétosztották volna lejárat előtt.

Ááá, gyerekek, csak kapkodjuk a fejünket, azt se tudjuk, mi zajlik valójában.

2021. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
60%
23 Kóbor János oltatlan. Valahol le volt ez nyilatkozva. Arról nem beszélve hogy ha oltottan került volna ilyen állapotba akkor kétszer ekkora lenne a csámcsogás.
2021. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
42%

24.! Lehetséges. De arról miért nem csámcsognak, akik kétszeres oltás után is meghaltak Covidban? Azt miért hallgatják el? Azt miért államtitok?

Szerintem hagyjuk is, mert ez inkább már politika..

2021. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
96%
25 mert elenyésző a számuk. Nem hallgatja el senki. Az oltás nem életbiztosítás. Ha az immunrendszered alapból gyenge mint a harmat, idôs vagy és krónikus beteg, arra nehéz építkezni.
2021. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól tudom tudom abban a kh-ban van amelyikben az óriásplakátokon szereplő orvos is rendel.
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%
Meghalt sajnos
2021. dec. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2%

Meghalt🖤

#24! Tévedés. Két mentős halt meg 1 hét alatt. Egyikük 3x, másik 2x vagy 3x volt oltva. Arról pont, hogy kussoltak. Mintha csak oltatlanul lehetne meghalni...

2021. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó érintés, utolsó tévesztés,

Amit megőrzünk egymásból álomszép...

2021. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!