Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elsősorban azokat kérdem akik...

Elsősorban azokat kérdem akik nincsenek beoltva. Mit tennél ha február végétől nálunk is kötelező lenne az oltás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Taktikai komment.

Amúgy én pont most oltattam be magam, eddig húztam halasztottam, de már rohadtul elakarok menni étterembe, meg karácsony előtt végre 2 év után elmegyünk külföldre vakációzni.

Mondjuk én előtte sem voltam kimondottan oltás ellenes, csak lecartam, nem érdekelt és nem is volt érdekeltségem benne. Félni nem féltem tőle, szóval nem annyira releváns a tapasztalatom.

2021. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Legális kereteken belül mindent megtennék hogy eltöröljék a rendeletet. Kizárt hogy beoltassam magam covid oltással bármi történik.
2021. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz kötelező. Választásokat kell nyerni...
2021. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszereznék egy hamis igazolást. Olyan eü problémám van, amin rontana az oltás, így nem kérem. Ha meg elkapom a covidot, akkor így jártam. Oltottan is elkaphatom, és beteg is lehetek. Amúgy meg senki nem halhatatlan.
2021. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudnék csinálni semmit, börtönbe azért nem mennék miatta.

Lehet majd félévente oltásra menni, rosszabb mint a kutyáknak.

2021. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

A végsőkig kitartok és nem adatom be az oltást.

Ahhoz, hogy megértsd, mi zajlik körülötted, kicsit mélyebbre kell ásni. Generációk óta hangoztatják a túlnépesedést, népirtást és a Great Reset-et, Új Világrendet.


Új Norma dokumentumfilm:


[link]


Ahhoz, hogy megvalósítsák a tervüket, olyan problémát kellett generálniuk, ami az egész világot megmozgatja. A covid19 vírus Wuhanban jött létre, aminek kifejlesztését Amerika is támogatta.


Wuhani labor:


[link]


Amerika finanszírozta:


[link]


Érdemes figyelni azt, hogy míg az alsó cikkben 2018-19-es kutatási periódusról írnak, addig a wiki szerint 2015-re már kreáltak a laborban egy olyan koronavírust, ami képes volt megfertőzni emberi sejteket. Ha köztudott, hogy denevérről emberre terjedő vírust fejlesztettek ki, 96-97%-ban egyezik a világjárványt okozó vírussal és Amerika keze is benne van, akkor ez vajon véletlen egybeesés?

A H1N1 is laborban készült és ugyanaz volt a forgatókönyv, mint most, csak akkor kevesebb sikerrel jártak.


H1N1 cikk:


[link]


H1N1 dokumentumfilm:


[link]


Minden az orrunk előtt van, te magad is ellenőrizheted. "Ez nem titok, annyira nyílt, amennyire csak lehet. "


Monopoly dokumentumfilm:


[link]

2021. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Belenéztem a dokumentumfilmbe, hát ez valami hátborzongató!


Ha ennek csak a fele igaz.. ☹️

2021. nov. 21. 18:01
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ez az egész igaz. A Monopoly-t ajánlom mindenképp megnézni! Részletesen közöl minden TÉNY-t.

(Kb a felétől elnémul a videó, de mivel javarészt feliratos, így nem olyan nagy probléma. Más forrást meg nem találtam, mert nem akarják, hogy megtudja az emberiség, ezért törlik mindenhonnan.)

2021. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Úgy kötelező, hogy nem kell aláírnom a felelősségvállalási nyilatkozatot? Oké, akkor beadhatják.
2021. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Ha MINDENKI számára kötelezővé tennék, beleértve a politikusokat és a bíróságokat is, és a retorziók olyanok lennének, amiket nem tudnék vállalni, és nem lenne semmilyen más megoldás, elmennék beoltatni magam (a kínaival, ha akkor még lesz olyan).

Előtte lévő héten csináltatnék egy teljes labort magánban, és utána is (kivéve, ha nem élem túl). Részletesen dokumentálnám, mikor, ki adta be nekem az oltást, elkérném az oltás azonosító számát is. Ragaszkodnék a megfelelő oltási technika használatához (visszaszívás). Semmilyen beleegyező nyilatkozatot nem írnék alá. Írnék egy végrendeletet is előtte.

Ha bármi komoly bajom esne, ami összefügghet az oltással, beperelném az államot, a gyártót, az oltást beadó személyt és intézményt egyetemlegesen, majd a bíróság eldönti, ki fog kártérítést fizetni nekem.

A végrendeletemben az lenne az egyik utolsó kívánságom, hogy ha meghalok az oltást követő 3 hónapban, végezzenek boncolást, a családom pedig ennek birtokában döntsön arról, hogy indítanak-e pert. Nekem már mindegy lesz, de az elárvult kicsi gyerekeimnek talán nem.

2021. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!