Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid oltáspártiak miért...

A covid oltáspártiak miért nem akarják elismerni sokan a fertőzés okozta védettséget?

Figyelt kérdés
Akárhányszor mondja nekik az ember, hogy már átesett a fertőzésen, mintha meg se hallanák, továbbra is fújják a mantrát, hogy oltakozni kell... Miért nem ér semmit szerintük a fertőzés általi védettség?

2021. nov. 21. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mert természetesen az oltottak táborában is vannak elvakult idióták.
2021. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Hogyan lenne haszna akkor a gyógyszergyártó cégeknek?

Életünkbe kapunk 2-3 védőoltást, de szerintem majd kitalálják jövőre, hogy 6 hónaponta kell járni oltásra. Bár ne legyen igazam, de az osztrákoknál már 7 hónap aztán mehetsz újra.

2021. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz szép ez az egész, ha már nem lesz ingyenes sem az oltás, de 4-6 havonta kell lövetni magunkat. Félreértés ne essék, se mellette, se ellene nem vagyok, egészségügyi okokból nem vagyok oltható (allergia mindenre is), így nagyjából meg fogok b*szódni előbb-utóbb, de hánynom kell attól, hova tart a világ.
2021. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Győzött felettük a média hatalma.


Ahhoz, hogy megértsd, mi zajlik körülötted, kicsit mélyebbre kell ásni. Generációk óta hangoztatják a túlnépesedést, népirtást és a Great Reset-et, Új Világrendet.


Új Norma dokumentumfilm:


[link]


Ahhoz, hogy megvalósítsák a tervüket, olyan problémát kellett generálniuk, ami az egész világot megmozgatja. A covid19 vírus Wuhanban jött létre, aminek kifejlesztését Amerika is támogatta.


Wuhani labor:


[link]


Amerika finanszírozta:


[link]


Érdemes figyelni azt, hogy míg az alsó cikkben 2018-19-es kutatási periódusról írnak, addig a wiki szerint 2015-re már kreáltak a laborban egy olyan koronavírust, ami képes volt megfertőzni emberi sejteket. Ha köztudott, hogy denevérről emberre terjedő vírust fejlesztettek ki, 96-97%-ban egyezik a világjárványt okozó vírussal és Amerika keze is benne van, akkor ez vajon véletlen egybeesés?

A H1N1 is laborban készült és ugyanaz volt a forgatókönyv, mint most, csak akkor kevesebb sikerrel jártak.


H1N1 cikk:


[link]


H1N1 dokumentumfilm:


[link]


Minden az orrunk előtt van, te magad is ellenőrizheted. "Ez nem titok, annyira nyílt, amennyire csak lehet. "


Monopoly dokumentumfilm:


[link]

2021. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem szabad általánosítani, hiszen már ha csak az oltási igazolványokat nézzük (akár magyar, akár uniós), van a betegségen átesetteknek is igazolásuk és az oltással rendelkezőkkel azonos jogosultságaik.
2021. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Erről beszélgess el vele is: [link]

Ő is azt hitte, elég a fertőzésen védettség.

2021. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Azért mert hisznek valamiben. Nem olyan bonyolult ez. A középkorban, Európában te hiába magyaráztad volna a papoknak, vagy a híveknek, hogy a feket himlő nem isten büntetése😂. Mentél volna a máglyára, mint a szél, csak előtte kínzókamra😂.

Na, most ugyanannyi buta, megvezethető ember van, mint akkor volt. Buta, megvezethető, alapfelszereltségű (létfentartás) ember mindig, minden korban több volt, mint kritikus gondolkodású. Ezek mindig kisebbségben voltak, legtöbbször a többség által üldözve.

Pont mint most.

2021. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es, hiába linkeled ezeket be, akkor is azt mondja, hogy konteó, de különben meg nem is olvassa el, mert káromlás😂

Volt egyszer egy műsor, ahol arról beszéltek, hogy az amcsik képezték az iraki vadászpilótákat, akkor még jóban voltak. A lényeg, hogy az amcsik magyarázzák az iraki pilótáknak az aerodinamikai törvényeket, a vezérsíkokat, felhajtóerőt, meg fizikát, hogy hogyan mitől repül a gép. Na most aki már egy vadászgépet vezethet, ott már azért nem alapképességekről beszélhetünk😂 Azt mondja az iraki pilóta, nem, a gép azért marad fent, mert allah fent tartja😂

Pontosan ezért én már ezt feladtam.

Tudod mikor lenne itt nagy lázadás?

Ha a világ vezetői, meg Orbán, meg a többi hirtelen kiállna és bejelentené, hogy kamu volt, vaklárma. Na akkor érezné magát megrövidítve😂 elvennének tőle valamit, ami már az övé volt, amiről lehetett beszélni, félni tőle, sápítozni.

7#

2021. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
#8 Én viszont nem adom fel. Mindenkinek joga van tudni róla, hogy mi történik! A linkek egyike sem konteó, erre a leghülyébb ember is rá tud jönni, aki veszi a fáradtságot és valóban megnézi a linkelt dolgokat. Ennyi.
2021. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Ok 9-es, kitartás!

8#

2021. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!