Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a héten 2 db Pfizer után...

Ha a héten 2 db Pfizer után megkapnám a 3. Pfizeremet, szerintetek szombaton leszek olyan állapotban, hogy részt tudok venni egy kemencézésen?Kit mennyire vert le a talpáról a 3.Pfizer koronaoltás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
11 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az infó. Melyik nap kapod a 3.-at?
2021. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Semmilyen tünetem nem volt a 3.pfizer után
2021. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Két Pfizer után egy csütörtök reggel kaptam meg a harmadikat. Pénteken és szombaton voltam kicsit lázas, szerintem két nappal számolj.

Ha szerdáig megkapod, szombatra rendben leszel.

2021. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap kaptam, ma alig állok a lábamon. Szóval egyénfüggő, kit mennyire üt ki.
2021. nov. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Alex Fly ***** válasza:
100%
Én a védőoltás beadása után aznap este bementem dolgozni. Oké, nem éreztem magam a legjobban, de semmi komoly gond nem volt.
2021. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok még semmit, holnap akarom elindítani a kérvényezést.Fogalmam sincs mennyi az ellenanyagom, nem tudok semmit, csak nagyon félreverték a harangokat, és a héten be akarom adatni, hogy ezen is túllegyek és kész.

Viszont szombaton lenne ez a hencida-boncida, amin vérremenő örök harag meg vita lenne, ha nem veszek részt. A karácsonyomat meg az újévemet tönkrevágnám vele, az tuti (azzal, ha nem megyek el rá, mármint a kemencézésre.)

És ezt semmiképp nem akarom. (Tönkrevágni a hangulatot a következő "erős" egy hónapra.)

2021. nov. 21. 19:44
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak vállfájás volt és utána hónaljfájás. Az ég adta világon semmi más. Mondjuk szerintem én enyhén immunhiányos vagyok.
2021. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Kicsi érzékenyebb volt a szúrás helye, mint az előzőeknél, de sem levertség, sem egyéb olyan tünet nem volt, ami a normál életvitelemet befolyásolta volna.
2021. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
4. napja vagyok dögrováson a 3. pfizer óta, ez volt az utolsó az is biztos, amit felvettem. Nem akarom megdögölni, ha már úgy se véd jöjjön a vírus inkább, nem mindegy mitől szenvedek? Leszarom ezentúl, elég volt.
2021. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én kettőt adattam be, a harmadikat nem fogom. Lázam volt, átaludtam 1 napot mindkétszer.
2021. nov. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!