Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 hónapja a végbélnyílásnál ilyen apró csomók (bőr kitüremkedések) vannak ami először lila volt, de detralex szedése után már nem lila. Ma boltam a gasztro orvosnál nem nézte meg, de azt mondta szerintem nem aranyér ha 4 hónapja ott van, valami sexuálisan elkapott valami lehet azt mondta. Mondom neki milyen sexuális baratnőm van és ő nem csinál nekem anált. Azt mondta az nem szamít szerinte az.

Mi lehet akkor a baj szerintetek? Már nagyon idegesít, hogy ott vannak ilyen kis csomók tüneteket pedig abszolút nem okoz. Csak egyszerűen ott van.



2021. nov. 22. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A végbélnyílás körüli problémákkal nem gasztroenterológushoz kell menni, hanem proktológushoz. Ez az ő szakterülete. Egyébként ez nagy eséllyel aranyér, a gasztrós ehhez nem ért (a nemibetegségekhez meg főleg nem...).
2021. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igy van proktologushoz kell menned
2021. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aranyer. Nyugi. Hagyd beken.
2021. nov. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!