Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint lóvá tették a rettegőket?

Megint lóvá tették a rettegőket?

Figyelt kérdés

A minap megemlítették a negyedik oltást, ami az eddigiek alapján úgy tűnik, kelleni fog. Vannak rettegők, akik még mindig szentül hiszik, hogy az n+1-edik oltás fogja megállítani a "pándémiát"? Tudniillik nem is oly rég még a harmadik oltás is csak konteó volt, akárcsak az oltatlanok ellehetetlenítése (németajkúaknál a végsőkig terveznek menni).


Van, amelyikőtök felveszi? Esetleg megelégeltétek, hogy hülyére vesznek? A további véleményeket és gondolatokat szeretettel várom.



2021. nov. 23. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Igen, emberként mennek be az oltóközpontba, de lóként vágtatnak ki az oltóanyag beadása után.

Én is már csak nyeríteni tudok.

2021. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Egyet sem vettem fel, nem érezném azt hogy korlátoznának akármiben is, szerencsére semmiben sem érint mindaz amit mások korlátozásoknak neveznek, úgyhogy maradok oltás nélkül.
2021. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem, téged tett lóvá valami konteós.
2021. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
kérdezd meg azoknak a rokonait, akik pár nap alatt hopp, meghaltak. többtízezer ember. biztos ők is így gondolják.
2021. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

A harmadik bennem, mert elfogadom az érvet, hogy a egészségügy összeomolhat, ha egyszerre túl sokan betegednek meg és kerülnek kórházba emiatt. Amellett, hogy nekem se lenne jó, a kórházi dolgozókkal is együttérzek. A MOK nem rég írt nyílt levelet a társadalomnak, hogy ok, hogy ti itt korlátozások nélkül akartak ugrálni, de mi meg belerokkanunk. Én ezt is elhiszem, hogy ez valódi levél, és igazat írnak benne.

Azt is elhiszem, hogy a kutatók folyamatosan dolgoznak a megoldáson, csak a tudomány nem olyan, mint a varázslás a mesében, néha küzdelmes, soká tart, részleges a megoldás. Ha úgy döntenek a szakértők, felveszem a negyediket is. Bár lehet, hogy inkább egy tanyát kellene venni.

Azt is gondolom, hogy az emberiség a meglehetősen bonyolult Bioszféra része, és évtizedek óta várható volt egy olyan vírus, mint ez, ami sokáig lappang és kihasználja, hogy ekkora monokultúra vagyunk, és ennyit utazunk. Én nem csodálkozom ezen, törvényszerű volt.

2021. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#2 Sok munkahelyen kötelező, valamint számos szabadidős tevékenységhez. Eddig nem volt belőle gond, de szívesen járnék télen is koncertre.


#4 Részvétemet fejezném ki. Nekem is meghaltak már a papáim, biztos nekik is hiányoznak. Talán egyszer megtalálják az örök élet forrását.


#5 Nem omlana az össze. Németországban is évtizedek óta ajvékolnak, hogy elfogytak az ágyak stb., csak 2020 előtt az influenzával tették ezt. Csak meg kell nézni a régi újságokat vagy archívumokat.

2021. nov. 23. 13:02
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

A lényeg, hogy neked semmi rövid távú kellemetlenséged ne legyen az oltás miatt, ha majd mégis bekerülsz a kórházba, még mindig megbánhatod. Ide is bekerülhetsz: [link]

A nővérek, orvosok dögöljenek meg, miért olyan lúzerek, hogy nem ingatlanosnak mentek.

2021. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Persze hogy lóvá és még fogják is :D

Jókat szoktam röhögni rajtuk hogy még mindig elhiszik a mesét

2021. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ez tehát 5x halálosabb mint a sima influenza, és 2x jobban terjed, de ezt csak így saccolom. Szerintem én még max egyszer voltam influenzás. Gondolkozzunk.

Biztos láttál videókat arról, hogy kórtermekbe 5 egészségügyis 10 lélegeztetőgépes ember fekszik, akár az Alienben. Ingyen oltás 20méteres kígyózó sorok, magyar kitüntetés, mindenki két rétegű védőfelszerelésben a kórházban, önkénteseket toboroznak...mi a..tömegsírok, ez nagyon kemény..kétszerannyi munka az orvosoknak..

2021. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#7 A covidnál csak a reditbuzzik véleményétől tartok kevésbé; az ottani felhasználók a legnevetségesebbek az egész interneten. Előbb lesz hatosom a lottón, mintsem egészséges 21 évesként belehaljak a koronavírusba. Ha nem lesz igazam, nyugodtam csinálhatják a tátott szájú soycuck arcot, miközben felveszik a 4., limitált kiadású Star Warsos vakcinájuk. De a lottónyereményület ne felejtsék el felvebni a ceremónia előtt; a feleségük gyereke már várja az új Nintendóját.
2021. nov. 23. 14:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!