Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint lóvá tették a rettegőket?

Megint lóvá tették a rettegőket?

Figyelt kérdés

A minap megemlítették a negyedik oltást, ami az eddigiek alapján úgy tűnik, kelleni fog. Vannak rettegők, akik még mindig szentül hiszik, hogy az n+1-edik oltás fogja megállítani a "pándémiát"? Tudniillik nem is oly rég még a harmadik oltás is csak konteó volt, akárcsak az oltatlanok ellehetetlenítése (németajkúaknál a végsőkig terveznek menni).


Van, amelyikőtök felveszi? Esetleg megelégeltétek, hogy hülyére vesznek? A további véleményeket és gondolatokat szeretettel várom.



2021. nov. 23. 12:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
#6, kettes vagyok. Engem abszolút nem érdekelnek az ilyen tevékenységek, illetve vállalkozó vagyok, úgyhogy szerencsére nem érint. Sajnálatos hogy kötelezik az embereket ilyesmire.
2021. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo igazad van. De a veszelyeztetett kategoriaju idosekbol egyszeruen sokan meghalnak. 3*annyi tudogyuszi van es kesz :/ vagy 5* ezert kell vigyazni... Tudogyuszi... Akinel beindul az elfelejtheti a tudejet kb. El kell fogadni, hogy van, egy honapban nem 20an halnak meg tudogyusziban hanem 500an..
2021. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Nezz egy peldat, Amerika, van nemtom hany szazmillio lakos. Ediig volt tudogyulladasban 1000 halott egy evben, a covid miatt most 200000. Azt azt a 190000 embert akarjuk megmenteni, ezert kell a virus terjedeset megallitani. De ha nem oltakoznank, ez nem 190000 lenne hanem mondjuk masfel millio halott, egy orszagban stb..
2021. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
13 nem érti, hagyd. fel nem fogja, hogy nem feltétlenül maga miatt kéne.
2021. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#14, miért baj az neked, ha a kérdezőt nem érdeklik más emberek?
2021. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja ezek úgy csinálnak mintha ok volnának Teréz anya vagy mi a fax

Tiszta álszentek az emberek

2021. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
36%
magánügy lenne, ha nem félteném pár családtagomat. így valamilyen szinten mégis érdekel.
2021. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is eszembe jut néha, hogy minek ez a nagy felhajtás, csak páran kapják el, meg amúgyis az influenzában is halnak meg, aztán jön a felismerés hogy mi lenne oltás nélkül. Mindennapi élethelyzet és mindenkinek elege lehet belőle.
2021. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#14 #17 Itt nem arról volt szó, felveszem-e. Arra coltam kíváncsi, nem unják vagy veszik édzre az oltottak, hogy át lettek vágva jópárszor az elmúlt két év alatt. Aki annyira retteg, felőlem tízszer is oltathatja magát, viszont már rám is ki akarják terjeszteni, pedig semmi oka.


#18 Kb. olyan szitu lenne, mint a világ többi részén, ahol van jobb dolguk is az embereknek. Egy-két hullám és vége. Itt viszont nem lesz vége.

2021. nov. 24. 13:12
 20/21 Alex Fly ***** válasza:
0%

Igen, kérdező... Mindenkit lóvá tettek, egyedül te vagy az egyetlen a világon, aki mindent jobban tud, mint mindenki más - főleg akiknek ez a szakterületük.

Most boldog vagy?

2021. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!