Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szeptemberben estem át a...

Szeptemberben estem át a deltán, és éjszakánként azóta is leizzadok. Ez elmúlik majd vagy ez ilyen poszt-covid?

Figyelt kérdés
Már azelőtt is izzadtam, hogy tudtam volna róla, hogy már fertőzött vagyok. Aztán jött a feketeleves idővel, 39 fokos láz, 130-as pulzus és köhögés, gégefájdalom... 1 hét alatt átrobogott rajtam, gyors volt, de intenzív. Ami viszont visszatérő az az éjszakai izzadás. Azelőtt nem izzadtam alvás közben még nyáron a hőségben sem, most meg a pólóm a nyakam körül és a hátamon mindig átnedvesedik... Poszt-covid lehet ez is? Más bajom nincs, oltva nem vagyok.
2021. nov. 23. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom, de megis velem is ez szokott lenni. Sot en ugy fekszek le hogy rohadtul fazom, nsgyon be vagyok takarva, stb, aztan ugy kelek h teljesen le vagyok izzadva. Egyszer olvastam errol h ez miert van. Sztem nem feltétlen van koze a covidhoz
2021. nov. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, nekem csak azért furcsa, mert előtte nem volt, akkor kezdődött és valóban bebugyolálom magam és nem alszok melegben, estére leveszem a konvektort őrlángra és 18 fokos maximum a szoba, dunnával takarózok be és rendes pizsamában alszok, nadrág, felső.
2021. nov. 23. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Kár, hogy nem vagy beoltva. Mert akkor biztosan az oltás miatt lenne, ha gődényisták szerint.
2021. nov. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Vedd lejjebb a fűtést.
2021. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!