Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor fognak rájönni az...

Mikor fognak rájönni az emberek a járványkezelésre maguktól is?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom lerágott csont, unalmas, és hülyeség. De hagyjuk is az oltást, bár szerintem azért csak biztosabb, ha beoltatja magát az ember, de most attól térjünk el, mert ez érzékeny téma sokaknak. Miért van az, hogy felnőtt emberek nem képesek egymásra figyelni? Hogy gethesen, betegen dolgoznak, félig felvett maszkkal rohangálnak, köhögnek, trüsszkölnek egymásra, mindenhova járnak, még oda is ahova nem kellene, de megy a sírás-rívás, meg a kérdés hogy mikor lesz ennek vége? Talán mérséklődne valamelyest a helyzet, ha tekintettel lennénk egymásra csak egy icipicit (tisztelet a kivételnek). Mindennap azt tapasztalom, hogy az emberek olyan szinten sz*rnak egymásra valaki még mindig azt hiszi egy poén, meg hisztizik azon, ha pár percre fel kell vennie egy maszkot, mert az úgy sem jó semmire jelmondattal, de a nagyokosok akkor elmondhatnák az ilyen nemtörődöm emberek, hogy akkor mi a megoldás? Mitől várnak javulást? Majd a jó Isten leküldi nekünk a COVID mentesítő angyalát, és ő fogja elhozni a megváltást, vagy mégis miben hisznek? Mit gondoltok erről?

2021. nov. 24. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen, mindig kell ügyeletes gonosz akit lehet hibáztatni azért, hogy az ember önmagát a másik fölé emelhesse intellektuálisan, morálisan.
2021. nov. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
És te mit gondolsz, meddig kellene ezt csinálni? Tegyük fel, hogy mindenki tudomásul veszi, és szépen hordja a maszkot, leredukálja az emberi kapcsolatait a nullára (ami amúgy depressziót okoz, de az most nem baj, csak covidos ne legyen senki) és odafigyel. Meddig? Míg el nem tűnik a vírus? Ez zsákutca, mert nem fog eltűnni. Vagy majd minden télen? Szerinted meddig várható el az, hogy pl. 3-szor oltott emberek vigyázzanak az oltatlanakra? Hát ki nem sz*rja le őket? Dönthetnek, hogy kérik vagy nem. Nem kérték, rendben van, de akkor ne kezdjük az álszent #vigyázzunkegymásra dumát...
2021. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Szépen kibackeltél a kérdésből, de választ nem kaptam a megoldásra, csak demagóg dumát.
2021. nov. 24. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem amúgy az a baj, hogy nem jár ingyen teszt.

Akkor, ha tünet van kötelező lenne a teszt legalább a hullám idején.

Így a munkaadó és munkállaló is jobban ösztönözve lenne.


A maszkviselés problémája szerintem túl van fújva.

2021. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos az emberek hozzáállása addig nen fog változni, amíg saját bőrükön vagy közvetlen környezetükben nem tapasztalják, hogy milyen veszélyes a vírus.

Sokszor személyes tragédia kell a megvilágosodáshoz, csak akkor már késő. Tehát mindig is lesznek olyanok, akik szarnak bele az egészbe.

2021. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!