Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik másodszor lettek covidosa...

Akik másodszor lettek covidosak hogy viselték?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy összehasonlítva milyen volt a lezajlása az első és a második fertőzésnek? Milyen tüneteitek voltak?


Mennyi idő telt el a két megbetegedés között? És ezek mikor voltak?



2021. nov. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ismerős 25 éves fickó már 3 kört futott, fél évente elkapja… azóta végre oltatott. Egyiknél sem volt alap náthánál és szaglásvesztésnél több baja.


Kolléga apósa 2körben elhunyt

2021. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős még az 1. hullámban lett beteg, karantén után 2 héttel megint elkapta. Azóta egyszer sem.
2021. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy év telt el a két megbetegedés közt. Közte volt a két oltás. A második megbetegedés ugyanolyan rossz volt mint a tavalyi sajnos. Hihetetlen, hogy más egyszer sem kapja el, én meg oltásokkal együtt is megszenvedtem. Remélem most már elkerül engem.
2021. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3x voltam benne az elmúlt 1 évben. Tavaly december 3 nap torokfájás, 1 nap gyengeség, hányinger, majd teljesen elmúlt.


Utána áprilisban gyengeség, kimerültség, brit mutáns, 1 hónapig fáradékony is voltam utána, de semmi légúti tünet.


Most szeptemberben a delta miatt, erős gégefájás, 1 napos szagláscsökkenés, hányinger, 3 nap száraz köhögés, szinte folyamatosan és gyengeség, első este 39.5 fokos láz, 130-as pulzus nyugalomban.



Néztem most már ellenanyagot, IgG 1356 U/l


Oltva nem vagyok, remélem három a magyar igazság és nem lesz ráadás, elég volt :)


Amúgy első kettő nem volt vészes, ez a harmadik már meggyűrt, de nem fogok oltatni akkor sem, így edződik az immunrendszer. Most remekül vagyok azóta fáradtság nem volt 1 hét után miután elmúlt.

2021. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

4: csak így tovább. Legközelebb majd kórházban hörögsz levegőért. Így edződik az immunrendszer. 😂

Háromszor elkaptad, és egyre rosszabb. Lehet, hogy mégis van valami abban az oltás dologban? Hátha segít?

2021. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Tavaly októberben volt az első.


Fejfájással kezdődött, aztán láz, majd kb felálni nem bírtam. Bevittek korházba, 1 hét után megkaptam a lélegeztetőt is. Biztos voltam benne, hogy itt van vége.


Túléltem.


Kb egy hónapja infulenza szerű tünetek. 3 nap voltam beteg aztán elmúlt. Oltást is kaptam.

2021. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
elsőnél tünetmentes voltam, most ősszel pedig gégefájdalom és gyengeség volt 1 hétig.
2021. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!