Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pfizer oltás utáni hasmenés...

Pfizer oltás utáni hasmenés jelentkezett valakinek? Három hete oltottak másodszorra és kb. azóta enyhe hasmenésem van.

Figyelt kérdés
júl. 19. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerosomnek ugyanez volt, csak a kinaitol.
júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt magától?
júl. 20. 06:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen de lehet veletlen egybeeses is es osszeszedtel valami virust. Probalj probiotikumot szedni.
júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kínaitól. E.coli nem tenyészett ki a székletemből. Probiotikumot szedek rá. Szerintem ez okozza sokaknál az oltás után az ingerlékenységet is. Nekem ezen felül egy hónapja fáj a fejem.
júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Durva. Most már kezdem megbánni, h oltattam. Aztán még mi jöhet évek multán....
júl. 20. 15:27
 6/6 anonim válasza:
Június 27-én kaptam a második pfizert. KB 2 hete állandóan morog a gyomrom, beleim, és hasmenesem van+ étvágytalanság.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!