Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anyukámnak pozitív lett a...

Anyukámnak pozitív lett a koronavírus tesztje.🙁Ma jöttek ki házhoz tesztelni. Akkor most én is karanténba kerülök, és nem megyek iskolába 2 hétig?

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2021. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ. Hány éves vagy, illetve be vagy-e oltva? Ha oltott és tünetmentes vagy, akkor mehetsz iskolába.
2021. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha be vagy oltva mehetsz. Ha nem vagy beoltva akkor nem mész suliba.
2021. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Az előző válaszok alapján aki be van oltva azokat a fene sem eszi meg.


Viszont ha nem vagy beoltva, rádnéznek az oltottak és meghalsz, mert agyonvernek... :-)

2021. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

#4 ugyan már...

Nem mi hozzuk a szabályozásokat. Oltottként is hülyeségnek tartom egyik-másik logikusnak nem mondható gondolatmenetet.

Unokahúgomat hét elején inkább otthon fogtuk, mert kicsit meg volt fázva. Kedden este jött az ofőtől az értesítés, hogy sajnos az egyik gyerek elkapta, mindenki 10 nap karanténba megy. Keserves sírás, mert alig várta, hogy mehessen, szerdán ment volna az igazolásért a gyerek orvoshoz (akit a tünetei sem érdekeltek, mert telefonon rendel, persze menjen le, ha egészséges). Szerdán reggel felhívtam a doktornőt, aki felé jeleztem, hogy időközben bár meggyógyult, mehetne iskolába, de karanténba kerültek, így nem megy a doktornőhöz sem. Semmi gond, menjek be, a két napot leigazolja, utána az iskola intézi.

Leballagtam, megszereztem az igazolást. Szerda este új e-mail az ofőtől, tételesen felsorolva, hogy kik nem mehetnek iskolába, mert nincs védettségiük, de kontaktban voltak két napon belül. Mindenki más mehet.

Középiskola.

Két kolléganő most gyógyult meg.

Az egyiknek kért az orvosa ismétlő tesztet, a 21 nap hamarabb letelt, mint az eredmény megszületése, a másiknál 10 nap után azt mondta a másik háziorvos, hogy akár mehet dolgozni is.

2021. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Középsulis vagyok, és nem vagyok beoltva, anyu se
2021. nov. 25. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor sajnos karantén. Kitartás, és remélem, nem kapod el te is! Anyudnak jobbulást!
2021. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. nov. 25. 15:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást.
2021. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi #9.:)
2021. nov. 25. 15:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!