Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidos voltam, hogy szerezhet...

Covidos voltam, hogy szerezhetném vissza a szaglásom, ízlésem?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már csak annyit tehetsz, hogy vársz és reméled, hogy mihamarabb visszajön. Igaz, hogy sok olyat hallottam, hogy fél évbe is beletelt, de olyat még nem, hogy egyáltalán nem tért vissza.
2021. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
oroszlános keksz erőt ad
2021. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Van Budapesten a Szent Ferenc kórhaznak post-covid osztálya, érdemes őket felhívni.
2021. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
kb 1 hónapig várj, ha addig nem enyhül akkor fel kell keresni egy post covid osztályt.
2021. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hetekbe tellett, mire visszatért az ízlésem és a szaglásom, pedig nálam még csak nem is volt súlyos a betegség lefolyása. Maga a betegség néhány nap alatt túlment, de utána nagyon sokáig nem éreztem ízeket és szagokat.

Nálam olyan szinten elment, hogy bár rendesen kaptam levegőt, egyáltalán nem volt bedugulva az orrom, de egy erős parfüm illatát sem éreztem, úgy, hogy közvetlenül beleszagoltam. Elég furcsa és kellemetlen volt, mivel ilyet előtte sosem tapasztaltam, én is féltem, hogy így marad, de szerencsére rendbe jött.


Sajnos semmit sem lehet tenni, nincs praktika amivel meggyorsíthatnánk, ki kell várni, amíg magától visszatér.

2021. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
van covidosoknak szaglás tréning. keress rá a googleban.
2021. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6


Tesómnak is így volt, amúgy elvileg általános vénynélküli orcseppek/sprayk segítenek.

2021. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akar honapokig is eltarthat. Bizni kell. Illetve angol orvos radioban arrol beszelt, hogy gyakorolni lehet eros aromak szagolgatasat. Az agyunkban van ez a kozpont, azt kell stimulalni.

Marcsak ezert is rohadt egy betegseg.

Remelem, visszajon hamar. A gusztustalan iz, szag erzese a javulas utja lehet kezdetben.

2021. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

4

És mi fog történni?

2021. nov. 25. 21:41
 10/11 anonim ***** válasza:

#10, hát azt elmondjak neked a telefonban.

Kapsz tájékoztatást, hogy mi tapasztalható a gyógyulasodban, és ha nem történik meg mi a teendő.

Nem oltanak be ha ettől tartanál.

2021. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!