Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 Pfizer oltás után lehet a...

2 Pfizer oltás után lehet a harmadik is az? Milyen tüneteket okoz a harmadik oltás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Azt adnak, amit kérsz gyakorlatilag.
2021. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt a 3. is.

Az égvilágon semmit nem okozott, mint az első 2 se, antitest magasan jó.

Tünet azért volt,fájt de jóval kevéssé a HELYE, MINT AMIKOR UJJBEGYBŐL VETTÉK A vért.

2021. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szúrás helye érzékenyebb volt még 2 napig, mint a korábbiaknál, semmi egyéb.
2021. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. oltás Pfizer, semmi tünet, csak fájt 1 napig a helye. Ennyi. Inkább ez, mint a covid szövődményei.
2021. nov. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 2 Pfizert kaptam, Június 30 a másodikat. Jövőhéten tervezem a 3. dózist felvenni, simán adnak Pfizert harmadjára is? Mert neten tálaltam táblázatot, ott azt irtják "csak kontraindikáció esetén".
2021. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!