Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 oltást kaptam a harmadikat,...

2 oltást kaptam a harmadikat, szerintetek jól látom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkoztam a 3. oltáson de azt látom nem hat, vannak körülöttem oltatlanok és oltottak, nagyából ugyan azzal a tünetekkel átvéleszi mind a 2 csoport és mind a 2 csoportban vannak olyanok akik majd belehalnak mert gyenge az immunredszerük.

Szerintetek ha az oltás működik és az emberiség fele be van oltva, nem kellene csökkennie a megbetegedés számnak és a halálozásnak? Ez nem logikus! Ha 50%-ot kiveszel a lehetséges esetek közül csökkennie kellene a számoknak és pont a fordítottja van! A maradék 3 millió oltatlan meg nem generálhat ekkora számokat, hogy van ez?



2021. nov. 24. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Az összes tudományos elemzés azt mutatja, hogy az oltatlanok között arányában sokkal több a súlyos, kórházi ápolásra szoruló beteg.

Az, hogy te ezt nem vagy hajlandó tudomásul venni, hanem inkább a facebookon olvasott összeesküvéselméletekben hiszel, a te bajod.

2021. nov. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Felületesen olvasol. A beadott oltások száma 4 milliárd, ami jóval kevesebb embert jelent, kb. 2 milliárd csak.
2021. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es akkor át vagyunk verve a számokkal? Hogyan bízzunk az oltásokban?
2021. nov. 24. 20:42
 4/16 A kérdező kommentje:

1-es Lehet, hogy sokkal több a súlyos beteg az oltatlanok közt, de az is biztos, hogy az oltottak közül is bekerülnek a kórházba! Tehát nem működik az oltás! A másik miért kell újra oltani 4 havonta?

Az oltás beadása után a 2. hónapban már csak ötven százalékban véd az oltás! Azt gondolod ez élet, hogy majd járunk 4-2 havonta oltásárt,vállalva a következményeket?? Normális? Milyen hosszú távú következménye lesz az oltásnak? Erre nem tudod a választ! Senki nem tudja! Csak az tudjuk, hogy mellékhatása lesz, mivel mindennek van mellékhatása és be kell vállalnunk hőst játszva, hogy megmeneküljön a rendszer és ne roskadjon össze a sok orvosi ellátásra szoruló miatt! Erről van szó!

2021. nov. 24. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Arról van szó, hogy hisztizel mint egy három éves kis kölök aki nem akarja bevenni a gyógyszerét, miközben szívod a cigarettát, nyakalod ész nélkül az energiaitalokat meg a kólát, zabálod a chipset meg a hamburgert, egyértelműen és bizonyítottan mérgezed magad, de az oltás az júj, azt nem.
2021. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, nem dohányzok nem iszok alkoholt, és sportolok, havi étkezésem 120.000 forint ergo nem eszek szar szemét kajákat sem, kólát és energia italt sem iszik, és kávét sem fogyasztok!
2021. nov. 24. 21:42
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
5-ös ne magadból indulj ki, nem mindenki él olyan életet mint te!
2021. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megint a kérdező vagyok, hozzáteszem, hogy így discoba sem járok, meg nagyon közösségbe sem, az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy 15 éve nem voltam orvosnál, csak akkor amikor jogosítványt újítottam. Tudom 10.000-ból 1 vagyok, de így igaz ahogy leírtam. Azt is tudom, hogy a Magyarok többségének az egészsége romokba hever, teli vagyunk drogosokkal, dohányosokkal, alkoholistákkal valószínű egy vagy közüllök 5-ös! Isten látja lelked! Kamuzhatsz bármit! Az én lelkem is látja, de őszinte igazságot írom! !
2021. nov. 24. 21:48
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj nekem aktívan sportoló ismerősömet 1.5 hét alatt kicsinálta ez a gci vírus, nem számít neki h milyen immunrendszere az embernek, vsgy hogyan él.. persze ha van alapbetegség az rásegít, cukor, elhízás. De sokan erősnek, fittnek érzik magukat, vagy azok is, de mégis szétszedi őket a vírus. Ugyanakkor volt olyan kollégám, aki legyengült immunrendszerrel került br a korházba (más betegséggel) és ott szedte be a covidot, ő meg kis hőemelkedéssel, meg kisebb prüszköléssel átvészelte.
2021. nov. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező!

Elfelejtetted például azt, hogy közben változott a vírus, jobban fertőző lett.

Amúgy szerinted, ha az oltás nem működne, minek készítenék?

És miért konteókra hallgatsz, miért nem a szakemberekre?

2021. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!