Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az egészségügyi dolgozók/oltás...

Az egészségügyi dolgozók/oltást adó orvos "lenézik" azt, aki még csak most megy a legelső koronavírus elleni oltására?

Figyelt kérdés
Idézőjelbe tettem ezt a "lenézik" szót, mert talán nem a legjobb kifejezés. Szóval arra gondolok, hogy ugye már nagyon régóta lehet oltatni, talán 1 éve vagy nem tudom pontosan, és az emberek nagy része be is lett oltva, egy csomó ismerősöm már a harmadik oltást is megkapta...Én meg mostanra határoztam el magam, és foglaltam egy időpontot. De ilyen rossz gondolataim vannak, hogy ha odaállítok fiatalként, ilyen utolsó utáni pillanatban, majd biztos rosszallóan néznek, hogy miért csak most megyek, meg ha végeztem és elmegyek, talán ki is beszélnek majd, vagy gúnyos megjegyzést tesznek, vagy akármi, kicsit tartok ezektől. Más tapasztalt ilyet, vagy ez teljesen alaptalan? Sokan mondják, hogy az eü.dolgozók a sok stressz miatt alapból sem tudnak mindig kedvesek lenni, hát még akkor egy ilyen helyzetben, gondolom én.
2021. nov. 25. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek le senki.
2021. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Nem az a dolga hogy ítélkezzen, hanem hogy oltson.
2021. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel mit gondolnak. Egyébként nekem is megvan róluk a véleményem. Ha rajtuk múlt volna, már rég nem élnék.
2021. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem azt fogják gondolni hogy erős jellem vagy, akit nem lehetett 1-2 hét alatt megvezetni hanem egy év kellett hozzá!


Vagy gondolhatják is hogy nem vagy idióta, csak rákényszerülsz az oltásra mert kirúgnának a munkahelyedről anélkül.

2021. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
azt nézik le, akik nem akarnak oltani.. minap össze is vesztem az egyik gyökérrel... "nővérke" .. hát no comment. Nagy az isten állatkertje
2021. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Vagy azt gondolják, hogy okos döntést hoztál, mert így nem fogod az egészségügyet leterhelni, ha elkapod.
2021. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Inkább megkérdezik, hogy van-e még kérdésed, hiszen eddig azért nem oltakoztál, mert nem voltál abban biztos, hogy az jó-e neked. Mivel nem vagy virológus, ezért természetesen nem várják el tőled, hogy annyit tudj, mint ők.
2021. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez felesleges idő és energia pazarlás. Nem foglalkoznak az életeddel, max örülnek neki hogy úgy döntöttél, oltatsz. Több 100 embert oldanak be naponta, nem fognak rád 20 percnél tovább emlékezni.
2021. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Az oltatlanokat ha nem is lenézem de iszonyatosan felelőtlen, önző, ostoba f.szkalapnak tartom.


Annak aki viszont végre beadatja örülök.

2021. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Én meg az olyanokat mint te utolsó, én egy igazi idióta kotontöltelékeknek tartom.


Mondom oltottként.

2021. nov. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!