Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségügyi dolgozók! Beoltat...

Egészségügyi dolgozók! Beoltatjátok magatokat, hogy tovább dolgozhassatok, vagy ellenálltok a kényszerítésnek és feladjátok a hivatásotokat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Boltatom magam , és dolgozom tovább
Ellenállok, nem oltatok, más területen dolgozom majd
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok egészségügyi dolgozó de ha az lennék és egy halvány esélye is lenne a munkahelyváltásnak felmondanék, nem vagyok se vírus ellenes se oltás ellenes de mindennek van határa,ez a "delta variáns megtalálja azt aki nincs beoltva" szöveg az már nálam a vég...köszönöm ennyi...majd ha lejár a védettségi igazolványom ősszel meglátom mi lesz, érdemes e oltatni és mivel.
2021. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Az a verzió fel sem merül benned, hogy nem kényszer miatt altatják be magukat, hanem azért mert értenek a hivatásukhoz?
2021. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
ha ez a hivatásuk, akkor még van mit tanulniuk, ha eddig nem oltatták be magukat
2021. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Szövegértés.Meg a lepontozóknak is.Egyes voltam.Szánalom ami megy...

Az "altatják" elírás / freudi elszólás epic...:)

2021. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Már rég beadattam, mert pontosan tisztában vagyok vele hogy mennyi kockázata van a covidnak, és mennyi a védőoltásnak.

Nem beadatni olyan mintha az ember nem kapcsolná be a biztonsági övet, mert attól félne hogy egy esetleges balesetnél eltöri a kulcscsontját... Az nem baj hogy szétmegy a koponyája vagy épp kirepül az autóból, de a lényeg hogy legalább a kulcscsontja ép marad. Vicc.

Kár hogy a legevidensebb válasz hiányzik a szavazásból.

A nagy többség természetesen beoltatta magát, mert konyítanak valamennyit az egészségügyhöz...

Aki nem látja át a helyzetet és a politika felől közelíti meg, az nem is való erre a pályára, nem is baj ha az ilyenek most majd felmondanak, a betegek mindenképpen jobban járnak ha kizárólag intelligens, hozzáértő szakemberek kezelik őket a jövőben.

2021. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ez a véleményem, hogy nagyon ciki, hogy az egészségügyi dolgozóknak maguktól eszébe sem jut beoltatni magukat, pedig nekik tanulniuk kellett volna ezt. Egy átlag embertől nem várható el, hogy önállóan döntsön, ezért vagy a jó információkat hiszi el, vagy azokaty amik nem igazak, de egy egészségügyisnek tudnia kell.
2021. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
6, a többség tudja is :)
2021. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Dolgozók 85-95%-a be van oltva. Itt az a kérdés, hogy aki valamilyen egészségügyi kockázat miatt nem olthatja be magát, vele mi lesz. Most már jön a 3. oltás, ergo nem igazán értem hogy lesz kapacitás az első, második oltásokra, plusz még ellátni a betegeket.
2021. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
De most akkor nekik az első és második oltás vagy a harmadik oltás a kötelező?
2021. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
78%
#9: Mindegyik.
2021. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!