Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » TELEFONOS alkalmazással mért...

TELEFONOS alkalmazással mért véroxigén szint mennyire megbizható? 87%-on vagyok,fulladok. ,nem oltattam és ez most ijesztő állapot. Remélem átmeneti.

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Telefonos alkalmazással? Azért még odáig nem ért el a technika.
2021. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a véroxigén szint 88% alá esik, akkor haladéktalanul orvoshoz kell fordulnunk, ugyanis a kisebb értékek nagy valószínűséggel valamilyen betegségre utalnak, amit minél hamarabb kiszűrünk, annál jobbak az esélyeink a gyógyulásra.
2021. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy Él S6

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 +

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 5

Samsung Galaxy Note 6

Samsung Galaxy Note 7

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 9

ez mind méri.

2021. nov. 25. 23:05
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Ez valami Samsung reklám? Annyira nem lehetsz rosszul, ha ráérsz ilyenekkel foglalkozni😉
2021. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Oxigén palackod van e? Ilyen szuper eszközökkel kár is a kórházra pazarolni az időt. 😊
2021. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
ipari oxigén van,apám garázsában.Szokott hegesztgetni.Nem is gondoltam rá.Kösz a tippet,mert kórház csak végszükség esetén.irtózok a fehér köpenytől.
2021. nov. 25. 23:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképp szerezzetek be egy véroxigénszint mérőt. Patikában pár ezer Ft, azzal biztosabb. Ha az is annyit mutat, akkor gázos a szitu.


A normál érték 95-100% között van, aggódós a 88-90-95% közötti érték, az alatt meg kórház elég sürgősen.


Mindenesetre jobbulást!

2021. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a telefonos alkalmazás méri, hanem a szenzor. De azok között is elég nagy különbség van. Szóval, van amelyik nagyjából pontos és van amelyik nagyon pontatlan.
2021. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Sógorom 80-88%os véroxival nagyon rosszul volt a karantén kB 5. napján. Aztán jobban lett kB a 7. napon. Aztán ahogy letelt a karantén (10 nap) elküldte őket (ő és a felesége is covidosak voltak) az orvos tüdő Ct-re... majd bennfogták sógit, mert középsúlyos kétoldali tüdőgyulladása van. Most kap oxigént, meg gyógyszereket. Az, hogy palackból ellátod magad oxigénnel azt felejtsd el, ha nem jó a nyomás szétcseszed vele a tüdőd. Vegyél egy véroxigénszint mérőt és beszélj orvossal mert ez sokkal komolyabb, mint gondold, mint aminek tűnik.

Jah! Sógoromék is oltatlanok, én és férjem oltottak. Kutya bajunk. Megéri ez nektek?

2021. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Az ótásszektás megtalált. XD
2021. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!