Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jelenleg lehet kérni a 3....

Jelenleg lehet kérni a 3. Covid elleni emlékeztető oltást a háziorvosnál, vagy most csak a kórházakban adják?

Figyelt kérdés

2021. nov. 26. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Mindkét helyen lehet kérned.

Viszont az oltópontokra csak bármikor odamész és kész.

Még a jövő héten is így lesz.

2021. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk ölt a háziorvos is, de csak egy napon hetente. Pontosabban Pfizerrel csak hetente egyszer (a tárolás, és a többadagos kiszerelés miatt),Sinopharmot bármikor lehet kérni, de azt szokták, más oltóanyag meg nincs nála. Így mostanában 2-3 hetes a várólista, csak azok mennek oda, akiknek problémás a szomszédos városba elmenni oltópontra, a koruk, vagy betegségük miatt, vagy a munkahelyről könnyebben átszaladnak a rendelőbe.
2021. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Jav. *2

ölt=olt


Az a fránya autokorrekt... 😂

2021. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

"Nálunk ölt a háziorvos"


Nálunk meg gyógyít.

2021. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Meggondoltam a dolgot, az SZTK nem megbízható, telefont nem vesznek fel, bementem a kórházba, ahol gyakorlatilag fél óra alatt kitöltöttem, megkaptam, leültem és végeztem. Nem éreztem semmit, de másnap fájt a karom, fájt a derekam és enyhe lázam is volt. Egy hétig küzdöttem vele. Pfizel volt.
2021. nov. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Én egy hete kaptam meg a 3.-at.

Mindegyik Pfizer volt.

Mindössze 1-1 napig fájt a vállam az oltás után.

2021. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!