Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki tapasztalt hasonlót a...

Valaki tapasztalt hasonlót a Pfizernél?

Figyelt kérdés

[link]

vagy a családjában volt ilyen?



2021. nov. 27. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Összefoglalnád a lényeget ?
2021. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
#1 a lényege: "meghalnak tőle a zemberek, ez gyilkos méreg"
2021. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Ja értem :-D

Hát akkor az én válaszom erre hogy nem tapasztaltam halálesetet a családomban és az ismerőseim között, pedig közülük nagyon sokan kaptak 2 adag Pfizert a tavasszal-nyáron

2021. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Két adag Pfizer van bennem, az oltások utáni háromnapos karzsibbadáson kívül az égvilágon semmi problémám nem volt.
2021. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 meszike91 ***** válasza:
61%
második után fájt a fejem, ez volt a legkeményebb tünet
2021. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván van valóságalapja, mert az ottani oltások után került be mellélhatásnak a szívizomgyulladás főként fiatal férfiak körében a pfizer oltás mellékhatások közé, lehet vérrögképződés is, szinte mindegyiknél van, mért ne lehetne ennél is? A számokat nem lehet tudni, hogy 1000-mennyinek lesz szívizomgyulladása, amitől aztán károsodhat a szív és a többi.Ilyenekkel én még nem találkoztam, bár nem is kerestem bevallom őszintén.

Én csak olyat ismerek aki 2 pfizerrel is beteg lett(covidos), még nem kaphatja a 3. oltást.Meg egy másik pfizerest, akinek oltások után pár hónappal kellett szívkatéterezést csinálni.De neki már előtte is volt gondja, szóval biztos nem oltás miatt.


Mindennek van mellékhatása, aki még ezt is tagadja az azon szerencsések közé tartozik, aki még nem látott, tapasztalt ilyet, vagy nem gondolkodik, nem olvassa el a betegtájékoztatót a gyógyszerbe stb..stb.Addig míg egy gyerekoltással kapcsolatban be nem került a gyerekem kórházba én is azt gondoltam, hogy ezek már annyira kipróbált szerek, hogy nincs mitől tartani.Hát ledöbbentem na.Úgyhogy azóta azért legalább utána olvasok egy-egy oltásának, hogy tudjam esetlegesen mire lehet számítani.

2021. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak a menstruációs ciklusom változott összevisszára, de mára megszoktam. Semmiség a lélegeztetőgéphez képest.
2021. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
És honnan tudod, hogy a Pfizer okozta (ha igaz)? Lehet átestek a koronaviruson és az a ludas
2021. nov. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
7-es és nem àllt vissza a ciklusod? Elvileg 4 hó utàn orvoshoz kell menni, mert az kóros és kezelést igényel. 6 havi oltàsnàl az a jó, mire visszaáll kezdeted előről, gyerekvàllalást el lehet felejteni normàlis ciklus nélkül.
2021. nov. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
M1C - Müller egy Ceci
2021. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!