Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus fertőzés alatt...

Koronavírus fertőzés alatt emésztőrendszeri tünetek lehetnek? Tapasztalatok is jól jönnének!

Figyelt kérdés
7.napja vagyok karantenban, rutin pcr teszt lett pozitív. Semmi tünet nem jött ki lekopogom, viszont pár napja elég rossz a gyomrom pedig nem eszem sokat, meg semmi szokatlant sem. Puffadok, néha émelygek (nem hányinger szintű), székletem is elég lágy (nem hasmenés) ezek így pár napja. Nem fogyasztottam olyat, amit amúgy nem szoktam enni.. Tejet is max a kávéhoz iszom es laktózmentes az is. Lehetnek ezek a kellemetlen tünetek covidtól, vagy véletlen egybeesés?

2021. nov. 17. 01:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden honlapon le van írva a tünetek közt legalább a hasmenés. Mindenhol. Emellett lehet étvágytalanság, émelygés, hányinger, hányás is. Mindent nem fognak felsorolni.


Nekünk ment a hasunk, nagyon. A férjem erősen émelygett is, és erős hányingere is volt.

2021. nov. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehet, sőt sok esetben gyomor vagy hasi panaszok miatt is elvégzik a tesztet és így derül ki.
2021. nov. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ahh remek :( Akkor ezek at enyhebb tünetek is lehetnek amiatt.

Köszönöm a válaszokat! 😊

2021. nov. 17. 11:21
 4/13 manly ***** válasza:
Lehetnek igen
2021. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül a covid miatt van ez attól még, hogy okozhat az is ilyet. Szerintem 2-3 napig beveszel napi 8-10 széntablettát és rendeződik.
2021. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1980-as ne irj ilyet.


Gyerekemmel akarhanyszor bementunk hanyassal, etvagytalansaggal, kicsit lazabb szeklettel korhazi ugyeletbe egybol csinaltak PCr tesztet, mert mondtak, hogy ez akar covid is lehez. De mindig negativ volt a teszt tehat nala nem covid tu et volt. te pozitiv vagy nyikvan nalad annak a tunete.

2021. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mármint milyet ne írjak?
2021. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Olyan hülyeség ez. A náthának és infulenzának nyoma veszett szerintetek? Csak a covid létezik már egyedül? Arról nem is beszélve hogy egy mezei náthára is pozitív tesztet ad.
2021. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálam náthásan, lázasan,köhögősen negatív volt a PCR teszt.
2021. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Október elején én is voltam náthás, tiszta takony voltam, köhögtem, de a pcr negatív volt akkor.
2021. nov. 18. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!