Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Többségében tényleg az oltotta...

Többségében tényleg az oltottak kerülnek kórházba és halnak meg most a covidban?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban a doktor úr azt mondja 8. perc környékén, hogy 42 betegből csak 3-4 volt oltatlan a többi mind 2-3x oltott volt és 1 meg is halt aki 3x volt oltva. Szóval akkor ez megdőlt, hogy mégis az oltottak járványa többségében már ez?


https://www.youtube.com/watch?time_continue=515&v=4bLhDcVoPK..


2021. nov. 28. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Marhaság.Fals híreket gyártanak azok, akik valami miatt nem akarnak (mernek) oltakozni, mert ők azt vallják, hogy majd az okosok (ők) akik nem engedték magukat beoltani,életben maradnak, a hülyék és gyávák (akiket beoltottak)pedig mind ki lesznek irtva az oltások által.
2021. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Én nem tudom, hogy ez az orvos mért nyilatkozik így, de az összes többi orvos itthon és külföldön nem így nyilatkozik. Zacher Gábor szerint 5-6-szorosa a kórházában az oltatlanok száma az oltottakénak. Más adatok külföldön még nagyobb különbséget hoznak (8-9:1)
2021. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem, ez nem igaz.
2021. nov. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Azt is mondja, hogy "akiről ő tud" és azt is mondja, hogy a "statisztikák nem hozzáférhetőek". Ezt nem nevezném reprezentatívnak. Nekem múlt héten két ismerősöm halt meg koronavírusban, egy van lélegeztetőgépen, mindannyian oltatlanok. 10-15 ismerősöm szintén beteg, többségük oltott, otthon gyógyulnak. Én a "saját" statisztikámnak hiszek.
2021. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Az oltás nem véd 100%-osan.

A magyar lakosság 60%-a már oltással immunitást szerzett (elméletben), de ha nincs is 60%, van egy rakat emberünk, aki természetes immunitást szerzett áteséssel. Én úgy 80%-ra saccolnám, akiknek van/volt antitestje.

Na most szerinted akkor honnan is fognak ki kerülni a pozitív emberek? Igen, lehetséges, hogy az oltottak közül már tobben, mert nagyobb az arányuk, de arról szó sem volt, hogy a 40 oltott emberből hányan voltak súlyos tünetűek. Mert az oltás inkább attól véd, nem az elkapásától a betegségnek.

Igen, egy oltott belehalt. És akkor mi van? Oltás nélkül is belehalt volna, idős ember volt.

Annak idején mikor elkezdődött, egész idősotthonok lakossága hunyt el egymás után. Minden idősre egyformán veszèlyes, az influenzánál halálosabb rájuk nézve.

2021. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos az oltásellenesek nagyon sok esetben orvoshoz sem fordulnak, mert bennük is ellenséget látnak, így róluk, ameddig nincsenek súlyos, életveszélyes tüneteik a háziorvosok tudomást sem szereznek. Az oltottak általában egészségtudatosabbak, kapcsolatba lépnek a háziorvosukkal.
2021. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Az oltás mindentől megvéd kivéve hogy: elkapd, továbbfertőzz, kórházba kerülj, meghalj. Viszont, szabadon élheted életed a legnagyobb szigorításokban is ha szorgalmasan beadatod félévente az "emlékeztető" oltásokat.
2021. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
A mi haziorvosunk ugyanezt mondta mikor a harmadik oltasrol kerdeztem szoval lehet tenyleg ez az igazi arany es nem az amit a fidesz szakertok allitanak. En harmadiknak is sinopharmot kertem. Lehet tenyleg nincs jelentosege de ha a lelegeztetotol megment mar megerte. Persze remelem hamarosan jobb oltasokkal rendelkezunk majd.
2021. nov. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hazudik mint a vízfolyás. Ilyet is lehet, sokan megbis eszik. Dehát ilyen ez a demokrácia...
2021. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Épp most olvastam egy szomorú posztot fészen. Egy oltott fiatalember fuldoklik a kórházban és nagyon dühös. Miért? Mert 4-bõl 3 beteg oltott odabent és nem ezt ígérték, átverve érzi magát. Nem hiszem, hogy ezzel nem függ össze, hogy a kormány nem akar konkrét adatot kiadni errõl.
2021. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!