Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor jövök ki a covidból?

Mikor jövök ki a covidból?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom hogy erre senki nem tudja a választ csak tapasztalatokra lennék kíváncsi kinek mennyi napig tartott kb a covid.

Én múlthét csütörtök - pénteken kezdtem rosszul érezni magam, fáradtság, gyengeség, köhögés, majd hőemelkedés - 37.7, fej- és szemfájdalom

Aztán szombaton eltűnt a szaglás- és ízérzésekelésem teljesen, emiatt étvágyam sincs. Tegnap óta szedek azi sandoz-t, illetve vitaminokat már korább óta (C,D, fokhagyma kapszula) jelenleg néha köhögök és nem érzek semmilyen ízt vagy szagot de ami nagyon zavaró, hogy olyan érzésem van, mintha részeg lennék (nem pont szédülés) nehéz megfogalmazni, valamint hiába tiszták a légutaim de mégis olyan érzésem van mintha lenne valamilyen gát és nehezebben nyelek stb...tapasztalatok?



2021. nov. 30. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A lényeget nem mondtad, ótva vagy-e?
2021. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hopp, azt kifelejtettem. 2x vagyok oltva.
2021. nov. 30. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!