Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több egészségügyi dolgozó...

Több egészségügyi dolgozó hunyt el amióta kötelező az oltás. Akkor mégsem véd?

Figyelt kérdés
Most az év veszprémi mentőse hunyt el koronavírusban. Egy ismerős testvére is must hunyt el. Ő is oltott volt. Fiatal, egészséges. Akkor mégsem véd az oltás? Nem vitát szeretnék. De jelenleg ismeretségi körben több a súlyos állapotba lévő oltott, mint oltatlan, pedig több oltatlant ismerek, mint oltottat. Mostmár végképp nem tudom mit kéne tennem, pedig már majdnem rávettem magam az oltásra.
2021. nov. 30. 21:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
36%
2 ember meghalt. Tyű micsoda statisztika
2021. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%
Semelyik oltás nem ad 100%-os védelmet. A szűk ismeretségi köröd aligha reprezentatív. Ráadásul a jobban veszélyeztetettebbek szívesebben oltakoztak, ez is torzítja a számokat.
2021. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

A virús ellen védelmet nem adnak.Csak az elhalálozás körülményei lehetnek mások.Ahogy a kínai a legjobb.Se nem árt ,se nem használ.

Oltás igazolvány megszerzéséhet ez a legjobb.

2021. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%

A legtöbb oltásból azért elég csak 1 gyerekkorban és kalap kabát. nincs még 1, amit félévente ki kell szórni 10 millió embernek.


Kérdező: Szerinted véd, ah mér a 4. et kell belőle lassan beadni? Szerinted véd, ha azt mondják, hogyha több mint fél éve adtad be az elsőt, akkor kb olyan, mintha nem lennél beoltva?

2021. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
37%

Az egész világon 3,5 milliárd ember van már beoltva. Naponta 150 ezer ember hal meg, azaz átlagosan kb 70 ezer ember hal meg naponta úgy, hogy be volt oltva.


Baromira nem meglepő sem az, hogy valakinek olyan ismerőse hal meg, aki oltott volt, sem az hogy az oltás után 1-2-3-4-x héttel hal meg.

2021. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
43%

"A legtöbb oltásból azért elég csak 1 gyerekkorban és kalap kabát. "


Pontosabban 2 és nem egy amiből 3 kell. Az más kérdés, hogy nem emlékszel rá, mert sz.rospelenkás korodban adták, és nem tudtál a gGK-n okoskodni arról, hogy "felvegyed"-e az oltást vagy sem.


Amúgy a gyerekkori oltások is a népesség bő 1/3-ánál máe nem adnak kellő védettséget. Viszont az átoltottság közel 100%-os volta miatt a kórokozók nem tudnak terjedni, és így nincs ami megfertőzze se az épp még be nem oltottakat, de azokat, akik már nem védettek.


Erre jó példa az, hogy tavaly a világ több részén rég eltűnt járványok vírusai bukkantak fel, mert az akadozó EÜ ellátás miatt nem oltottak a gyermekkori oltásokkal időben.

2021. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%

Én mikor felvettem a harmadik oltásomat (rá egy nappal) a rohammentő vitt el 180-as pulzussal.

Utána az intenzíven egyszer volt még egy rohamom, végül pacemakert ültettek be.


Gondolom pont teljesen véletlenül pont akkor alakult ki a semmiből kardiológiai betegség mikor ezelőtt soha semmi bajom nem volt, sőt még az életvitelem sem lehet magyarázat a történtekre.


23/F


Jöhetnek a le pontozások meg a fotel statisztikusok akik megmagyarázzák, hogy már pedig ez a véletlen műve.

2021. nov. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%

#7:

Milyen oltást kaptál első kettőre és mit harmadikra? Mit mondtak a dokik az esetről?

2021. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

#8 mind a három Pfizer.


Nem jutottak igazán dűlőre. Kérdeztem pedig az orvosom, hogy szerinte mi okozhatta, kérdezősködött is, de a végeredmény az volt, hogy (mivel a nagyapám is szív- és érrendszeri beteg) így genetikai okok állhatnak a háttérben. Más magyarázat legalábbis nincs rá.

Kérdeztem tőle, hogy hát de ilyen fiatalon? Azt mondta ritka, de előfordulhat.


Mondtam neki azt is, hogy korábban sem volt semmi bajom (bár ezt tudja mert látta a leleteim), valamint említettem neki az oltást. Erre csak annyit mondott, hogy "hááát nem hinné, hogy az befolyásolná a szív- és érrendszert, nincsenek erről átfogó megbízható kutatások amik ezt igazolnák"



Mindenesetre én kételkedem ebben a genetikai dologban. Nekem ez gyanús.

2021. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Azért, elég sok tanulmány született, főleg a 30 év alatti férfiakkal kapcsolatban hogy szívproblémákat okozhat. Szerintem, a legdurvább hogy azokat az embereket akiknek komolyabb problémát okoz az oltás, magukra hagyják. Mindenki úgy tesz mintha ez egy nemlétező jelenség lenne.
2021. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!