Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több egészségügyi dolgozó...

Több egészségügyi dolgozó hunyt el amióta kötelező az oltás. Akkor mégsem véd?

Figyelt kérdés
Most az év veszprémi mentőse hunyt el koronavírusban. Egy ismerős testvére is must hunyt el. Ő is oltott volt. Fiatal, egészséges. Akkor mégsem véd az oltás? Nem vitát szeretnék. De jelenleg ismeretségi körben több a súlyos állapotba lévő oltott, mint oltatlan, pedig több oltatlant ismerek, mint oltottat. Mostmár végképp nem tudom mit kéne tennem, pedig már majdnem rávettem magam az oltásra.
2021. nov. 30. 21:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Na olvastad 20-as!?


Ez neked szólt.

2021. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

Nem is kommentelném ezt az ordenáre baromságot, amit sikerült ideböfögnöd, ahelyett, hogy értelmeztet volna volna az írtakat :) Neked a buta proli kifejezes a szemelyeskedes? akkor gondolom te is annak tartod magad.


Mint kutató biológus, a te logikád szerint nekem a tv-ben kéne az okossagokat mondani és nem ott, ahol ennek helye van és ahol minden kutato is teszi, csak te nem tudsz róla, a tudományos szakcikkekben.


A többi butyuta sablon dumádat meg hagyjuk, nem hogy az általam írtakhoz nem passzol, de még csak nem is szellemes, fuss neki még egyszer, hátha sikerül legközelebb

2021. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%

#23 Áhhh a kutató biológus!


Emlékszel milyen jókat dumáltunk nem olyan rég az egészség kategóriában egy kérdés alatt több oldalon keresztül?


Hogy vagy azóta? Látom észosztásra azóta sem volt időd eljutnod, bár megértem, annyit foglalotoskodsz a laborodban...

2021. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem, gondolom itt olyan jelentéktelen vitapartner vagy, mint amilyen a való életben lehetsz. Ott is ilyen semmit mondo, szemelyeskedő, primitív kommentjeid voltak? Gondolom
2021. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
66%
#25 Kár, hogy csak te gondolod így.
2021. dec. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan jelzem, hogy időközben töröltek egy kommentet, így a számozás elcsúszott. Ez abból is látszik, hogy most a 19-es komment a 19-es kommentre válaszol.


A fenti 20-as kommentelőt megszólító kommentem a mostani 19-esnek szól!

2021. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Jah és a mostani 22-es kommentben nem véletlenül mutogat a mostani 20-asra, mert a 22-es nagyon jól tudta, hogy neki írom a 21-es hozzászólást.

Látszik a három zöld pipából hogy ugyanaz az ember csak terel :-)


Így a személyeskedéses rész sem a prolizó kommentelőnek azólt hanem az előtte lévő tv szereplésesnek :)

2021. dec. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ne égesd magad tovább, így is vér ciki az erőlködésed
2021. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#29:

A kedvedért bekapcsoltam, hogy megjelenjen a nevem, és látszódjon, hogy tök más emberekről van szó 🤣

Szállj magadba kispo:cs.

2021. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem, csak az a szitu, hogy én még mindig más vagyok, mint akivel vitatkoztál, de a borsónyi agyadba ez az információ nem jut el 🤣
2021. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!