Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon miért halnak meg kórháza...

Vajon miért halnak meg kórházainkban ilyen sokan Covidban? Mi lehet az oka? Mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Oltatni, oltatni,oltatni.
2021. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Oltakozni kéne.
2021. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 mindentudó99 ***** válasza:
97%
Gondolom az emberek álltalános állapota is közrejátszik. Elhízás cukorbetegség stb. Nem állunk jól e téren
2021. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Talán mert nincs elég orvos és ápoló sem.
2021. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

1. Az átoltottság még mindig csak 62 %.

2. A lakosság általános egészségi állapota nagyon rossz.

3. Nincs elég orvos és ápoló.

2021. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Elég sok szakértö nyilatkozott már erröl. Olyanok akik értenek is az egészségügyi témákhoz. Csak azt tudom javasolni, hogy figyelj ezekre.

ha tényleg érdekel. De ezt a politika kategoriában kérdezted, talán nem véletlenül. Igen a politikusoknak is nagy adag felelösége van ebben. Kezdve az egészségi rendszer lerobbant állapotátol kezdve az informácioáramlás akadályozásán át a haveri nyerészkedésekig (ami már inkább bünügyi kategoria).

2021. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
19:06: csak egyszer mondd ezt a szemébe valakinek, aki közeli rokona volt valakineka a 35000 halott közül az országban. Szerintem nem maradna utána fogad.
2021. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
7. Ja ja, mondd szemébe valakinek aki meghalt, az oltatlanok iskolázatlanok, a társadalmi felelősségvállalás, az oltatlanok miatt mutálódik a vírus, már 12 ismerősöm halt meg, eüs dolgozó vagyok 99% oltatlan van a gépeken, vajon miért támogatja az oltásokat az orvostársadalom az oltásokat, nincs semmiféle mellékhatása nyugodtan olts, majd amikor te leszel a gépeken meglátod. Ezekkel a hulladék, elmebeteg mondatokkal tele a gyakori és a média...
2021. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
20:27: de persze az nem hulladék és elmebeteg mondat, hogy "senki sem halt meg covidban", ugye?
2021. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
20:32 De ugyanolyan elmebeteg mint amiket felsoroltam. Egyébként, valaki írt ilyen mondatot hogy "senki sem halt meg covidban" rajtad kívül?
2021. dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!