Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid utáni fáradság mikor...

Covid utáni fáradság mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Már szinte teljesen meggyógyultam, de eszméletlen fáradtság jön rám néha, van hogy egész délutánokat átalszok, a fejem tompa, nehezen gondolkodok. Másnak van hasonló tapasztalata itt?

2021. dec. 1. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a szaglásom teljesen megszűnt azóta.
2021. dec. 1. 19:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Kimerültseg , viz nyomelem enzim nyers rostok hiánya . Oltott vagy ?
2021. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egészségesen eszem. Oltott vagyok.
2021. dec. 1. 20:41
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
Poszt-COVID tünetek? Ki tudja... Van, akinek pár nap/hét alatt elmúltak, van, akinek hónapokig tartott - és van, akiknek eddig maradandó (ugye hosszabb távokról nem lehed adatunk)...
2021. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Mi olyan fura ebben? Egy vírus ellen harcolt a szervezeted, kimerült. Elmúlik majd, minden influenza után ilyen az ember. Regenerálódik de csak lassan.
2021. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el poszt-COVID ambulanciára. Nem tesznek csodát, de segíthetnek.


Ez nem kimerült szervezet, hanem autoimmun folyamatok.

Érdekes, én nem szoktam a különböző fertőzések után hulla fáradt lenni és az ismerősi körömben senki sem.

2021. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ma járt le a karantén. Szagokat egyáltalán nem érzek, napi 16-18 órát ágyban fekszem, egyszerűen nem bírok felkelni, a fejem zsong. Nem tudom még hogy megyek be holnap dolgozni, a háziorvost nem érdekli és a vállalkozó szemétládát sem, lejárt a 10 nap karantén, a protokoll szerint ennyi járt. Orvos nem látott a betegség alatt, viszont holnaptól a telefonos távdiagnózis szerint keresőképes vagyok. Egy a lényeg: "mikor adatja be a 3. oltást?" Csak ez az érdekes. Oltass zombi és állj vissza termelni ha beledöglesz is! Nem azért vagy, hogy szaglássz és aludj!
2021. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!