Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lepedékes nyelv, gombóc a...

Lepedékes nyelv, gombóc a torokban?

Figyelt kérdés

2napja kezdődött hogy elkezdett égni a nyelvem és olyan mimtha lenne valami a torkomban amit érzek minden nyelésnél

Mikor eszek utána hirtelen jobb lesz de megint visszajön.

Érzek minden ízlelőbimbót a nyelvemen is olyan mintha megégettem volna valamivel, és

Enyhén lepedékes inkább hátul


Most fejeztem be egy antibiotikum kurát amit hólyaghurutra kaptam.

Esetleg lehet hogy a gyógyszertől van és majd elmúlik?

Orvoshoz most sajnos nem tudok ezzel fordulni mert karanténban vagyok, nem én vagyok beteg hanem az egyik családtag nekem tüneteim nincsenek.



2021. dec. 2. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lepedékes nyelv mindenkinél van, ez természetes. Erre való a nyelvkaparó, nem a dm-es műanyag verzió, hanem a fém. A gombóc érzet a torokban pedig refluxos tünet, nem zár jól a gyomorszáj, és a kiáramló savas gőzt érzed.
2021. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és iszok eleget mert most a felfázás miatt muszáj, így napi 2-3liter teát, vizet megiszok:)
2021. dec. 2. 08:14
 3/4 A kérdező kommentje:

Mitől lehet akkor hogy ég a nyelvem

Egyébként nincsenek refluxos tüneteim

2021. dec. 2. 08:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Egész nap érzem a gombócot tényleg kicsit.olyan mimtha savas lennék de mégse.

A gyomrom nem szokott fájni és égni sem étkezés után

2021. dec. 2. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!