Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fertőzés lehet? (Többi lent)

Fertőzés lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja, hogy gombócot érzek a torkomban, néha annyira, hogy alig kapok levegőt. A munkámból adódóan rengeteg port belélegzek egy nap és a munkahelyemen láttam már egereket valamint patkányokat is. (Tudom ez most brutálisan hangzik, de most nem ez a lényeg.) Szóval a kérdésem az lenne, hogy ettől a sok belélegzett portól alakulhatott e valamilyen fertőzés a torkomban amitől van ez a gombóc érzés? Valamint rengeteg váladék jön fel, gondolom a torkomból, mivel voltam már többször orvosnál és a tüdőmmel nincs gond. Nem dohányzom, nem iszok. Voltam fül-orr-gégésznél is, nem látott semmit a torkomban. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudok szabadulni ettől a rossz érzésétől. Valakinek valami tippje? Előre is köszönöm a válaszokat! 27/F

2020. márc. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Reflux nekem akkor van gombóc érzésem durvám meg rengeteg válladék jön fel és rekedt is vagyok. Lehet a gasztroenterológust kellene felkeresned.
2020. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi a válaszod, mindenképp utánanézek! : )
2020. márc. 20. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!