Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha az oltás működik, akkor...

Ha az oltás működik, akkor miért vannak lezárások egyes Európai országokban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 17:17
 1/8 anonim válasza:
57%
Kérdezd meg töllük
2021. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert csak elméletben működik. A valóságban meg aligha. Csak hát fájó lenne a beismerés. WHO is égett már a H1N1 hiszti miatt egyszer, gondolom még egyet nem vállalnak be, inkább jön a kényszerítés...
2021. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Az oltás miatt, mivel tönkreteszi az emberek immunrendszerét.


Ha egyáltalán nem lettek volna oltások, már valószínűleg lecsengőben lenne a járvány.

2021. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Statisztikailag működik, egyedi esetekre nem mindig 100%, sőt akadhat 0%, azaz semmi védelem is.
2021. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem pl. a Giblaltár féle országokat. Mitől félnek még mindig? Vagy inkább mitől nyugodnának már meg végre? Svédország meg már két éve röhög a huhogókon akik szerint huhdeelbacták és mostanra ki kellett volna pusztulniuk. Érthetetlen. Szerintem nagyon világos, hogy a politikusok vagy hótthülyék a járványkezeléshez vagy hótthülyéket alkalmaznak tanácsadóknak.
2021. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert túlműködik.
2021. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért van viszonyítási alapod olyan országról ahol nem oltanak?
2021. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, az ilyesmi adatokra k,rvára vigyáznak, ki ne derüljön valami.
2021. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!