Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kötelező az oltás ezekbe az...

Kötelező az oltás ezekbe az országokba? Repülőre? Hol kötelező? Teszt miért nem elég ahhoz, hogy lehessen élni és bemenni valahova?

Figyelt kérdés

Magyarország

Szlovákia

Németország

Amerika


2021. jún. 13. 23:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Bérhol elfogadják a nega PCR-t, de semmi gáz.


Amerikába viszont nem mehetsz, bejárási tilalom van.

2021. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kocsival mész, több országba még teszt sem kell. Pl Svájcba semmi nem kell HA vonattal vagy autóval érkezel. Busz ill. repülő esetén viszont kell a teszt.
2021. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert hogy gondoltad, bemutatsz egy negatív tesztet (ami eleve legalább 1-2 napos), aztán hetekig elvagy azzal, közben simán 8x elkapod?
2021. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem drágám!

Hanem inkább bevásárolok belőle jó párat, te szerencsés!

2021. jún. 15. 00:00
 5/14 anonim ***** válasza:

#3:


Sokat utaztam covid alatt Európában és képzeld, általában pontosan az kell: 48 vagy 72 óránál nem régebbi negatív teszt. Magyarországra még az sem kell ha kinyomtatsz egy külföldi munkaszerződést. 1.5 év alatt nemhogy nem oltattam be magam, de még csak nem is teszteltettem magam és vígan járkálok országok között. Csak figyelni kell az aktuális szabályokat, megtalálni a kivételeket és akkor nyugodtan mehet az ember.


A tesztes módszer meg is fog maradni mert nem kötelező az oltás.

2021. jún. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#3: Csak hogy lásd még milyen kiskapuk vannak: Németországba pl. kötelező volt sokáig a teszt határátlépésnél. KIVÉVE ha gyalog vagy biciklivel léped át a határt. Tehát megoldás: pl. vonattal elmész egy határvároshoz, átsétálsz, majd onnan mész tovább a német vonattal. Mindez a szabályok betartásával!

Amúgy azóta az sem kell, 24 órára minden nélkül be lehet már menni, vásárláshoz az nekem meg elég.

2021. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok, nagyon ügyesen kijátszottad a vírus éberségét.
2021. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7: Egyszerűen nem vagyok hajlandó részt venni ebben a tömegpszichózisban.


Mellesleg annyira nyilvánvaló kiskapukat hagytak, hogy szerintem direkt vannak ezek a lyukak azoknak akik nagyon akarnak mozogni.


A többség aki csak a tömegmédiából tájékozódik, az meghallja hogy lehetetlen mozogni és már nem is jár utána, nem is próbálkozik.


Amúgy a határzárak bizonyítottan szinte semmit nem használnak a járvány ellen, és lehetetlen amúgy is lezárni őket. Milliók dolgoznak határokon keresztül, vendégmunkások, fuvarozók, kiküldött szakemberek, stb. Ez csak a hobbituristákat állította meg, közülük se mindet. Egyik szomszéd család zavartalanul ment görögbe is, osztrákba is nyaralni, rokonokhoz németbe, mintha semmi nem is változott volna. Mesélték milyen szuper volt az üres görög tengerpart.


Ez az egész helyzet a kormányok és a média közös akciója által generált. Nem kell mindent elhinni ami a szennycsatornákból folyik. (sőt inkább semmit)

2021. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem használ semmit, ha ugyanúgy átmászkáltok.
2021. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ühüm. Ha egyszer már minden országban ott van a vírus, akkor nem mindegy?


Amúgy meg mint írtam, amúgy is millióknak KELL átjárkálni! Vagy szeretnél üres boltokkal találkozni mert a fuvarozók nem szállíthatják a termékeket? Vagy a sok vendégmunkás ápolót/szakmunkást/gyári munkást/mezőgazdasági munkást akarod kitiltani az országokból? Ez a határzár dolog jól hangzik papíron meg lehet vele népet nyugtatgatni, de a gyakorlatban kivitelezni LEHETETLEN! Ha ezek a milliók utazgatnak mert kell, akkor a többi meg már édesmindegy.

2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!