Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COViD - 2 Sinopharm oltás...

COViD - 2 Sinopharm oltás után ha Janssen a 3. oltás, úgy kiadják az EU-s igazolványt?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Az EU-s igazolványt kiadják a Sinokra is. A kérdésed arra vonatkozott gondolom, hogy utazáshoz elfogadják-e az országok:

Elég vegyes a kép, és összességében úgy tűnik, ahogy haladunk előre, egyre kevésbé fogják elfogadni.

Ausztriában pl. jan 3-tól kelleni fog 2. Janssen is.


Aztán körvonalazódik egy olyan EU szintű verzió, hogy az utolsó vakcina 270 napig érvényes... Akkor már más helyzet fog előállni.


Jelenleg a külügy oldalán érdemes az adott célországot megtekinteni, ott igyekeznek jelezni, hogy mi az aktuális álláspont.

2021. dec. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah, én két Sputnikra kaptam Janssent múlt héten, icipicit az utazási megfontolásból, 80%-ban viszont azért mert megegyezik a Sputnik Light-tal, amit ugye nem vett Mo végül...


Úgyhogy akor körbejártam a kérdést, és abban maradtam magammal, hogy tisztán utazási megfontolásból jó döntést hozni nem lehet nekünk. Sok országban kevés az 1 Pfizert/Moderna, ahol még elfogadják a Janssent, ott lassan már nem elég az 1, hiszen aki először kapta, annak 8-10 hónap már letelhetett bőven. (Saját országukban pl.)

2021. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre kiadnak EU-s igazolványt, de az a fő kérdés, hogy ahova menni akarsz, oda beengednek-e vele. Nem biztos.
2021. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát, EU-s igazolványt bármilyen oltásra kapsz, a kérdés az, hogy elfogadják-e külföldön. Ha kérsz 1 Janssent, akkor az teljes oltási sorozatnak minősül, így EU-n belül szabadon mehetsz majd.
2021. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

“ így EU-n belül szabadon mehetsz majd.”

Nem.

Lásd #1 és #2 hozzászólásom.

2021. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!