Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid lenne a mellkasi nyomó...

Covid lenne a mellkasi nyomó érzés, de semmi más tünet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy másfél-2 hete néha (szóval van nap, hogy nem is érzem, ha meg érzem, akkor csak 1x max 2x egy nap) rájön a mellkasomra egy olyan nyomó érzés szerűség. Nem fáj, csak furcsa. Mást nem vettem észre magamon, lázas sem vagyok, csak ráparáztam erre az érzésre, mert nem tudom mi lehet.

Hasonlít ahhoz, mint amikor hidegben futok és utána a tüdőmnek nehéz dolga van, csak nem annyira intenzív, meg persze nem vagyok kifáradva/kifulladva.

Nem vagyok beoltva, 26 éves nő vagyok. Lehet, hogy a vírust kaptam el vagy teljesen más? Ha a covid, akkor csak lenne valami más tünet is, nem?

Orvost érdemes ennyi miatt hívni? (Nehéz elérni, plusz lezavar általában - mióta vírus van kb lekaksiz mindenkit, csoda ha felveszi a telefont és meg is hallgat...).



2021. dec. 5. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj patikai Screen Italia nyáltesztet. Nekünk kimutatta. Én most vagyok covidos, allandoan satuban a mellkasom, de nekem van ezer más problémám is.
2021. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Inkább a média által okozott rettegés, pánikkeltés miatti stressz.

Akár tudataltti is lehet, mondhatod, hogy te nem pánikolsz, nem félsz. A szervezet dolgozik.

2021. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Covid, ez a delta! Csinálj tesztet!
2021. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Csinálj tesztet. Ha negatív akkor fogadnak a kórházban.
2021. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos most nincs pénzem tesztre és karanténba se kerülhetek munka miatt.

Még az eszembe jutott, hogy több mint egy hónapja is éreztem ezt mielőtt üzemorvoshoz mentem, a doki nem mondott semmit rá, csak meghallgatta a tüdőm, ami rendben volt. Néha elsavasodom, lehet csak azt érzem így.

Covidra azt írják, hogy mellkai fájdalom jelzi, de nekem nem fáj, hanem nyomó/szorongó érzés és főleg fent, szegycsont felett. És tényleg semmi köhögés, láz, torkom is szép tiszta belülről stb.

2021. dec. 6. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nyugi. Szorongsz, lelki dolog ez nálad szerintem főleg ha rá is parázik az ember.
2021. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után pár nappal elmúlt szerencsére. Remélem nem fog visszajönni mostmár :) Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 16. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívprobléma is lehet, pl szívizom gyulladás. Miért itt teszed fel a kérdést, miért nem a gáziorvossal, vagy üzemorvossal beszélsz? Mellkasi nyomásérzés kb 50 féle dolog lehet...
2021. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!