Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pozitív tesztel rendelkező...

Pozitív tesztel rendelkező covidos betegként, volt mellkasi fájdalmad és szédülésed?

Figyelt kérdés
Két hete vagyok beteg, eddig egész jól viseltem mint egy megfázást, csak folyamatosan szédültem. 2-3 napra estem ágynak ez idő alatt elveszítettem teljesen az szaglásom és az ízlelésem is. Folyt fújtam az orromat, és emiatt bedugult mind2 fülem, de már csak az egyikben van egy kis dugulás, nem vészes. A szédülés hol vissza jött, hol elmúlt, de pár napja már megint nagyon szédülök, és mellé jött a mellkasi fájdalom is, ami hol előjön, hol elmúlik. A hátam is fáj. Úgy kezdődött hogy lezsibbadt a karom, fájt a mellkasom és légszomjam volt. Majd a lapockám kezdett el fájni másnap, majd az egész hátam. Ma már a mellkasom is, és pár órája elkezdett szúrni a mellkasom bal oldalon. Remegnek az izmaim is. És fáradékony is vagyok néha.

#tünet #COVID #covidtünet
2021. nov. 25. 22:15
 1/3 A kérdező kommentje:
De nem folyamatos a fájdalom, van pár óra mikor nem éreztem. Most jelenleg csak a hátamat érzem, de azt is enyhén. Persze holnap felhívom a házi orvosomat, aki mivel karanténban vagyok nem tudom mit fog javasolni. Kórházba nem akarok menni.
2021. nov. 25. 22:17
 2/3 Liliána2208 válasza:

Szia, én is voltam covidos, a betegség után jelentkező mellkasi fájdalom, szúró fájdalom, mintha beszorult volna a levegőd, mind posztcovidos tünet lehet. A remegés is ezekhez társulhat, nálam is előfordul, van, hogy csak fél percig folyamatos, de előfordult egy egész éjszakán át 120 pulzussal folyamatosan. Aludni sem tudtam tőle, és reggelre elmúlt.


A karantén után csináltassatok egy mellkasi röntgent, hogy rálássatok a problémára.

2021. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta bőven túl vagyok rajta szerencsére. Kihisztiztem az antibiotikumot, és 3 nap alatt helyre hozott.
2021. dec. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!