Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anno a H1N1 járvány miért nem...

Anno a H1N1 járvány miért nem lett úgy felkapva mint most a COVID?

Figyelt kérdés

Emlékszem anno a H1N1-re is lehetett kérni vakcinát néhányan be is oltották magukat (még középsulis voltam). Habár anno még egészséges fiatal voltam (most súlyos autoimmun beteg) és ezért nem meglepő, hogy nem kértem az oltást, de fura, hogy nem lett akkora utóhangja az egésznek.


Miben más a COVID mint a H1N1 volt anno?



2021. dec. 6. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyen influenzajárvány soha nem állította így falhoz az egészségügyet az egész világon. Soha nem kellett ennyi embert intenzíven kezelni.
2021. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Rosszabb volt a marketingje, akkor nem tudták eladni a mindmeghalunk sztorit.
2021. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
"Súlyosan elítélendő dolog az emberek félelmével, családtagjaik és szeretteik iránti felelősségérzetével aljas profitérdekekből visszaélni. Az, hogy mindehhez a WHO megalapozatlan pandémiás riasztásaival még asszisztált is, olyan dolog, ami ellen a leghatározottabban kell fellépnie az Uniónak. A tanulságokat le kell vonni és az EU-nak nagyobb fokú függetlenséget kell biztosítani a COVID-hoz hasonló járványgyanús helyzetek értékeléséhez” – fogalmazott Áder János.
2021. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%

Igen,nem volt annyira facebook,internet,rosszabb volt a "marketing", ha lehet ilyen csúnyán fogalmazni.

Plusz gazdasági válság volt,attól függetlenül,szerintem nem mertek volna egy ilyet bevállalni.

2021. dec. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!