Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltásellenesek! Ti hogy...

Oltásellenesek! Ti hogy oldanátok meg a járványhelyzetet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy döntéshozói szerepben vagytok. Miben látnátok a megoldást a járvány ellen?

Milyen konkrét intézkedéseket hoznátok?



2021. dec. 5. 16:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
91%
Első körben nyilvánosan megvitatnám a helyzetet olyan emberekkel akik ebben a kérdésben szaktekintélyek és akik tudományos tanulmányokkal érvekkel alá tudják támasztani az állításaikat.
2021. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
23%

Beszélgettem pár oltásellenes emberrel, kb. a következőket mondták.

- nincs vírus, kamu az egész

- van, de nem veszélyes

- van, veszélyes, de rám nem mert csak

- van, veszélyes, félek tőle, de az oltástól jobban

Na most ezek szerinted milyen megoldással állnának elő? Kb. annyit tudnak mondani hogy "nekem mindegy, oldják meg, de engem ne érintsen a dolog semmilyen formában".

2021. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

1es, köszi a választ.

Igen, és... milyen intézkedést hoznál?

2021. dec. 5. 16:51
 4/55 A kérdező kommentje:

2es, ismerem az érveiket.

De érvelni ez vagy az oldalán tök fölösleges, ha a végeredményben nincs alternatíva.

Ezért is szólítottam meg személyesen őket. Vannak itt az oldalon elegen.

Épp eléggé jellemző ebben az országban, hogy az egyik oldal mondja meg, hgoy a másik mit gondol. Felejtsük ezt el.

Aki el tudja mondani, hogy ami van, az nem jó irány, akkor tudnia kell azt is, hogy mi a jó irány. De erre nagyon kevés kérdés vonatkozik, ezért tettem fel ezt.

2021. dec. 5. 16:58
 5/55 anonim ***** válasza:
84%
Erre azért nehéz válaszolni, mert eleve nem szabadítottam volna a világra egy ilyen vírust, na mindegy ezt hagyjuk. Én azt csinálnám, hogy az egészségügybe beletennék jó sok pénzt, hogy ne elmenni akarjanak az orvosok/ápolók, hanem minél többen lenni, és azt mondanám a népnek, hogy van egy kísérleti szer, aki gondolja adassa be, mert hatásos a vírus szövődményei ellen, de mivel a többi hatását nem ismerjük, ezer csak saját felelősségre adható be annak, aki a vírustól jobban tart. Mivel lenne rengeteg ápoló és orvos, ezért őket sem kötelezném, aki úgy tartja jónak, az ne vegye fel az oltást, ha esetleg beteg lesz, lesz aki ápolja. Mindenki a saját belátása szerint cselekedhetne, ha beteg lesz vagy meghal a vírus miatt, akkor sem tehet senki panaszt, hisz fel volt kínálva egy kísérleti szer ellene. Sajnos jobb megoldás egyelőre nincs rá, hagynám az embereket dönteni ez ügyben.
2021. dec. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
72%
3. Az attól függne hogy melyik fél tudná ész és tudományos érvekkel alátámasztani az állításaikat. Én szívesen látnék egy ilyen vitában Geert Vanden Bossche, Peter McCullough-t. Utána mindenkinek egyértelmű lenne mi a helyes döntés. De mivel ilyen tudományos vita nincs, helyette központosított propaganda cenzúra és titkolózás van, addig senki nem tudja megítélni mi a helyes és mi nem. Ezért írtam hogy ezzel nyitnék!
2021. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

5ös, de a szer megenevezése nem a WHO dolga? Ha az erre hivatott szervek véleményére nem adsz, mitől függ, hogy a szer kísérleti szer, vagy tényleges oltás?


Illetve pusztán az egészségügybe pumpálni pénzt nem feltélten megoldás, hisz ha vonzó pályává teszed az egészségügyet, azzal csak évek múlva kezd el érdemben növekedni az ott dolgozók létszáma. A járvány viszont most van itt. Ennek tükrében is így döntenél?

2021. dec. 5. 17:08
 8/55 anonim ***** válasza:
74%
7. Attól függ a szer megnevezése hogy mi van ráírva az engedélyeztetési kérelemre, mi a jelenlegi státusza, meddig érvényes. A WHO-nak ehhez semi köze...
2021. dec. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

6

Oké, akkor induljunk el két szálon.

1. A vita eredménye az, hogy az oltás csökkenti a COVID megbetegedés esélyét vagy lefolyásának súlyosságát.

2. A vita eredménye az lesz, hogy az oltás nem véd semmilyen mértékben a COIVD ellen.


Hogy rendelkeznél 1es és 2es esetbne?

2021. dec. 5. 17:12
 10/55 anonim ***** válasza:
86%
5 vagyok, így döntenék igen, mert így ha nem is növekszik egyből az ápolók száma, de legalább nem is CSÖKKEN. Nem mennének el azok, akik nem szeretnék beoltatni magukat. Ha emiatt betegek lesznek, az még mindig jobb, mintha el lennének tiltva a munkájuktól, hisz a betegségből meggyógyulnak, visszamennek. De ha eleve nem is dolgozhatnak így...? Akkor az mégis mért jobb?
2021. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!