Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltásellenesség és a...

Az oltásellenesség és a vírusszkeptikusság együtt jár vagy sok oltásellenes azért komolyan veszi a vírust és fél tőle?

Figyelt kérdés
Tehát egy oltásellenes szerint nincs is vírus vagy olyan mint az influenza vagy a maszk hülyeség.
2021. dec. 8. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Semmi ilyen nincs mögötte. Nem agyalok ezen.

Már rég beoltattam volna magam, ha a Sinopharmot elfogadja az EU, mivel sokat utazom.

De nem fogadják el a fene egye meg, tehát ígyis-úgyis teszt kell, tehát tesztelek. Ennyi.

A vírustól nem félek, mert mint utólag kiderült, átestem. Semmiség volt. Több ezres ellenanyag szintem lett.

2021. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom ki írja ki napi szinten ezeket "az oltásellenes" kérdéseket, de ez már nagyon beteg...
2021. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ez egy mesterségesen létrehozott vírus, ami olyan tüneteket produkál, mint egy influenza, plusz, amit az ember bebeszél magának, mert elhiszi azt a sok sületlenséget, amit a mainstream médiából lát, hall és olvas.

A maszk meg tényleg semmit se véd. [link]

Sőt, jó lenne, ha a csomagoláson feltüntetett részt is elolvasnád, hogy ezek nem alkalmasak arra, amire most jelenleg kényszerítik az embereket.

2021. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Az a poén, hogy sok esetben igen, pont azok fújták már előre hogy jujj milyen rossz lesz az oltás, akik szerint a vírus nem veszélyes, és védekezni se kell, meg persze a maszk is rossz. Most szelektálódnak szépen. Sajnos, mert ők is áldozatok valamilyen szinten, csak benyalták a bullshitet.
2021. dec. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Unalmas, én egyet se kérek, ha a média , a politika, a gyógyszeripar marketingeli ezt a covidot. Esküszöm, ha a médiában nem szerepelne észre se vennék az emberek.
2021. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Már első perctől kezdve kételkedtem a dolog komolyságában, de amikor márciusban átestem rajta, akkor meggyőződtem, hogy tényleg túl van hype-olva. Értem én, hogy az időseket megviseli meg a fiatalabbak közül is egy réteget, de nem tudom miért hiszik azt, hogy márpedig ebbe mindenki bele fog halni, aki nem oltat.
2021. dec. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenki vírusszkeptikus, aki nem akarja beadatni az oltást, sokan félnek is, hogy elkapják a vírust, de az oltás mellékhatásaitól is amiket írnak a neten, ( ki tudja mennyi az igaz belőle) esetleg a hosszú távú hatásaitól.

Sokunk környezetében vannak akik már sajnos nem jöttek haza a kórházból, így nem lehetünk vírusszkeptikusok. Az a baj, hogy annyiféle és olyan ellentmondó híreket olvasni, hallani, hogy senki nem tudja már mi az igazság.

2021. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 manly ***** válasza:
24%
Én félek tőle.
2021. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
43%

Nem. Az oltásellenesség mindig is megvolt, csak nem ilyen mértékben (lásd pl. Labant Csaba "munkásságát").

De a COVID megjelenésével az áltudományos antivaxerek megszállták a közösségi médiát és orrba-szájba nyomták a propagandájukat - na ebben volt bőven vírustagadás, a járvány tagadása, 5G-konteók, népírtás, stb. Aztán a védőoltások megjelenésével együtt jött az oltásellenes propaganda is: kitalált mellékhatásokról szóló horrortörténetek, kitalált összetevők, nanochipek, stb... Gondolom nem kell erről sokat beszélni, ha felmész bármely közösségi oldalra, tucatjával találsz ilyen szemetet.

Az emberek jelentős része pedig nem se nem vírusszkeptikus, se nem oltásellenes - csak egyszerűen annyi felől árad rájuk a hitelesnek/tudományosnak látszó áltudományos antivaxer propaganda, hogy elülteti bennük a kételyt a valósággal szemben, ezért nem merik beadatni maguknak... A hiteles forrásokhoz pedig nem fordulnak, mert az antivaxerek hiteltelenné tették a szemükben (mondjuk a kormány tájékoztatóit ismerve ez nem volt túl nehéz)...

Tehát az emberünk nem fogja beadatni magának az oltást és erre meg lesz a magyarázata is...

2021. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, ugyanazok az emberek nyomják az aktuális hülyeségeiket a járvány kezdete óta.
2021. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!