Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidos lennék? December...

Covidos lennék? December elsején kaptam meg a harmadik oltásomat (mindhárom Pfizer), és ma rosszul kezdtem érzeni magam. (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Ma délután arra lettem figyelmes, hogy gyengébb lettem, fáradékonyabb, kicsit köhögtem, illetve amolyan betegség-érzet alakult ki, ami fokozott melegség-érzettel társult. Megmértem a hőmérsékletemet, és 36.9-37.0 körül mozog. Illetve, a fejem is olyan nyomott. Lehet ez kezdődő Covid?

A legutóbbi, december elseji oltás óta termelődhetett esetleg elegendő antitest a véremben? Mert azt hallani szinte mindig, hogy két hét kell a védettség kialakulásához.

(A második oltást június 4-én kaptam.)

Mennyire kell aggódnom?


2021. dec. 8. 18:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, váladék is jön fel a torkomon.
2021. dec. 8. 18:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz de lehet másik 100 féle betegség bármelyike is. Influenza, nátha, sima megfázás, bármi lehet. Nem csak a covid van. Ha 1-2 napon belül erősödnek a tünetek, kérj PCR tesztet a házi orvosodtól.


Egyébként most idén nem egy ismerősöm influenzás lett, elég durván. Olyanok is, akik influenza ellen IS oltakoztak. De teszttel hamarabb kiderülhet, nincs kizárva a covid.


Antitest az csak egy dolog, attól még elkaphatod a covid-ot.

2021. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszod.
2021. dec. 8. 19:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen! Vigyázz magadra! Egyébként egy hasznos tanács, ha nincs pulzoximétered, akkor szerezz be egyet. 7-10 ezer Ft között lehet kapni a patkában, érdemes figyelgetni, főleg ha úgy érzed, hogy légszomjad van, vagy nehéz légzés, esetleg nagyon rád tör a köhögő roham.


- 95-100% közötti érték teljesen normális

- 90-95% között erősen figyelni kell de érdemes bekészülni

- 90% alatt kórház



Nem riogatás, meg semmi, csak jobb a bajt megelőzni. Remélem tudtam segíteni.


Üdv. (#2-es voltam)

2021. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod.
2021. dec. 8. 19:36
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
A méreginjekció kezdődő utóhatása, kinél előbb, kinél utóbb fog jönni, de sajnos jönni fog.
2021. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg más betegség van most sajnos. Vigyázz magadra!
2021. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Azért 3 kísérleti oltást kaptál, ezt mindenképp vedd bele, hogy NEM MINDENKI egyformán reagál rá. Lehet a szomszédod repül tőle, kutya baja, míg te megbetegszel és meghalsz. Ez a vírusra is igaz, más lábon, röhögve hordja oltatlanul, míg más oltott becsövezve, haldoklik 2-3 oltás után. Sajnos ez mindenki egyéni szerencséje vagy szerencsétlensége. Remélem jobban leszel, de ha további oltásokat adatsz be, számolhatsz vele, hogy vissza fog ütni ahogy a 6-os írta kicsit nyersen fogalmazva.
2021. dec. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Sógorom 3 Pfizer után lett covidos. Komolyan fulladt is. De otthon kiheverte. Ápoló.
2021. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Van miért aggódnod.


[link]

2021. dec. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!