Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért érzem még mindig betegne...

Miért érzem még mindig betegnek magam 15 nappal az első tünetek megjelenése óta?

Figyelt kérdés
Elvileg már meggyógyultam, rég lejárt a karantén. A tüneteim viszont még mindig nem múltak el teljesen, orrhangon beszélek, olyan mintha be lenne gyulladva az orrnyálkahártyám, néha rekedt is vagyok, ritkán köhögök, fátadt vagyok, néha úgy érzem lázas vagyok, de megmérem, és hőenelkedésem sincs, furán érzem magam, mi ez? Rohadt covid!

2021. dec. 8. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

"Miért érzem még mindig betegnek magam 15 nappal az első tünetek megjelenése óta?"


Mert még mindig beteg vagy 15 nappal az első tünetek megjelenése után.

2021. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Igazából megválaszoltad a kérdésed magad: covid.

Ez van ez ezzel jár.


Nekem utána 1 hónappal még az is nehezemre esett, hogy elsétáljak a liftig, és levigyem a szemetet. A majdnem mellettem lévő Sparba (rálátok az ablakból) úgy mentem le, hogy 2x ültem le pihenni a padra. Félelmetes volt.


Jah, és a covid péntek este-->vas délelőtt időszak alatt átfutott rajtam, 39,5-es láz, és rengeteg fos.ás, ennyi. De a posztcovid...

2021. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Büdös curva anyját már ennek!
2021. dec. 8. 23:10
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 fú, ez nagyon gáz! Hogy bírod idegileg? Engem már nagyon felb@sz ez az egész!
2021. dec. 8. 23:12
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
A rossz hírem az, hogy van, aki még fél év után sem érzi magát egészségesnek, mert a COVID olyan sokféle kiterjedt szövetkárosodást tud okozni. Dögöljön meg az összes COVID- és oltástagadó.
2021. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Covid után 2 héttel nekem is maradtak tünetek, kb 1 hónap eltelte után éreztem magam átlagosnak. Többen, sőt rengetegen számoltak be arról, hogy nem érezték jól magukat hosszabb ideig miután átestek rajta. Szövődmények hatásai, energiámat nekem is elvitte, ahogy #2 írta.


Én még decemberben kaptam el, eléggé megviselt, engem lehozott az életről. Az volt az első, hogy felvegyem védőoltást ellene, mert mégegyszer átesni rajta....Nem kívánom vissza azt az élményt.


Jó lenne, hogy ez az egész véget érne már, de amíg sok ember áltudományban él, az nem most lesz.


19/F.

2021. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Sokat nézel tévét, és / vagy bújod a médiát online...
2021. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
#6 Mert te aztán 19 évesen mindent tudsz már a világról, a világ dolgairól...
2021. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Köszi a személyeskedést, úgy hogy nem is ismersz, azt se tudod kivagyok :D Szeretem az ilyen fajta hozzáállást.
2021. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
#9 Ne legyen az, de ha megint elkapnád és megint átélnéd akkor ki lenne a hibás? Mert biztos nem az oltás igaz...? Remélem hamarosan eljut a fejekbe hogy oltás se mindenható és ugyanúgy kerülnek be kórházba vele, és ugyanúgy otthon viselhető, de kemény tüneteket produkál a vírus? Nem egy olyan van aki oltás előtt átesett rajta, lábon otthon viselte, majd felvette az oltást, megint elkapta és ágynak dőlt...? De hajrá.
2021. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!