Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet igy az oltastol valami...

Lehet igy az oltastol valami bajom?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fazva egy kicsit de holnap megyek oltasra, elso oltasom lesz (pfizer) ugye nem lesz igy semmi bajom tole?

16/l



2021. dec. 10. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Megfázás nélkül is lehet az oltástól bajod. 16 évesen a legnagyobb hülyeség, amit tehetsz magaddal, de te tudod.

Amúgy betegen nem szoktak oltani, kivéve covid ellen. Ott az se baj, ha félholt vagy. Szóval erről inkább neked, pontosabban a szüleidnek kéne dönteni, mennyire jó az neked, ha az amúgy épp legyengített immunrendszerednek még adnak egy pofont.

2021. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr_Red válasza:
91%
Éppen zajló betegség alatt nem kaphatsz oltást.
2021. dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Arra majd az idő adja meg a választ.
2021. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
El kellene halasztani 2 héttel az oltást.
2021. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem vagy lázas beteg akkor be fogják adni, legalábbis nálunk a háziorvost nem érdekelte hogy meg vagyok fázva. Láza van? Nincs? Akkor jöjjön, ha nem érzi jól magát vegyen be fájdalomcsillapítót. Jelenleg szerintem senkit nem érdekel mikor a minél nagyobb oltott számra mennek. Ha nem érzed jól magad holnap, próbáld meg megbeszélni a háziorvossal ha ott kapod, ha oltóponton akkor ne menj el, kérhetsz később másik időpontot(azt hiszem 2 hétnek kell eltelnie akkor újra regisztrálhatsz) Büntetni nem fognak ha nem mész el.Még szerencsére OTT nem tartunk.
2021. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Gyógyulj meg rendesen, utána adasd be!
2021. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha csak kis nátha és nem vagy lázas, akkor nem probléma.
2021. dec. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod töröltetni a rendszerből,törlik,én pár napra rá tudtam új időpontot foglalni.
2021. dec. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem sajat akarat, egeszsegugyi tanulo vagyok, muszaj:c
2021. dec. 11. 07:04
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha muszàly akkor sajnos muszàly.🙂 Nekem is muszàlyból lett meg. Hogy érzed magad, ha nem vagy extrém rosszul,(hőemelkedés, vagy làz) legyél túl rajta ma. Kitartàs🤞
2021. dec. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!