Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki volt már covidos, nem...

Aki volt már covidos, nem érzitek mintha időnként enyhén kiújulna?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel voltam. Maga a covid egy durvább, érdekesebb megfázásszintű volt, de utána jött sok hónapos posztcovid.

Azóta is nem egyszer úgy érzem, mintha enyhe megfázás szinten kiújult volna.

Olyan mintha megfázva lennék, de a tünetek olyanok mint a covidnál voltak. Melegség, hőhullám, verejtékezés, fáradékonyság, aluszékonyság, hátfájás....

Idáig azért a hőhullám, verejtékezés, aluszékonyság, hátfájás, egy kezdődő megfázásnál nem volt.

Most nem tudom melyik lehet valószerűbb. Hogy a covid hatására változott a szervezetben valami, és így jön elő egy megfázás. Vagy hogy a covid után marad az emberben valami vissza belőle, ami időről-időre fel tud lángolni. Vagy hogy azóta már vagy háromszor újra elkaptam nagyon enyhe formában.



2021. dec. 11. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg elkaptad újra meg ujra.
2021. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, én is éreztem tavaly december óta minimum 3x. De a teszt negatív lett.
2021. dec. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
A posztcovid sajnos tud ilyet...
2021. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyam elkapta tavaly pont ilyenkor, aztan most is. Most sokkal szarabbul van, mint azelott es amikor mar jobban lett, "meggyogyult", bumm, par nap mulva megint elojott neki es azota is szarul van. Apamnak meg a tesomnak enyhebb, apamon ki sem jott, meg o oltatott is nemreg.
2021. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!