Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha én csak kettő vakcinával...

Ha én csak kettő vakcinával vagyok beoltva akkor tulajdonképpen én most az oltatlanok csoportjába tartozom?

Figyelt kérdés
Még tavasszal lettem beoltva 2 Pfizerrel.

2021. dec. 12. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Hatását tekintve igen.
2021. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Amíg érvényes a védettségi igazolványod, addig hivatalosan oltott vagy.
2021. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
1-es, hogy ezt így ki lehessen jelenteni, előbb nézetni kellene antitest szintet. Mi van akkor, ha még mindig magas?
2021. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Nálunk a cégnél aki kért, annak csináltak ellenanyagvizsgálatot, kb. 500 ember élt vele. Aki oltott volt, annak mindenkinek 250 u/ml felett volt a szintje, és 0,8-tól védett valaki. A 3. oltást akkor érdemes felvenni, ha már nem a plafonon van ez a szint, mert így amúgy is védett az ember
2021. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Magyar közlöny:


"(1) A Miniszterelnökségen, a Miniszterelnöki Kabinetirodán és a Miniszterelnöki Kormányirodán foglalkoztatott

– az állampolgárok egészségének és életének megóvása és a közfeladatok akadálytalan ellátása érdekében – köteles

a SARS-CoV-2 koronavírus elleni védőoltás emlékeztető dózisát (a továbbiakban: védőoltás) egydózisú oltóanyag

esetén az első dózis felvételét, kétdózisú oltóanyag esetén a második dózis felvételét követő 180. napig felvenni.

(2) Aki e rendelet hatálybalépésekor az (1) bekezdés szerinti központi kormányzati igazgatási szervnél foglalkoztatási

jogviszonyban áll, és az egydózisú oltóanyag esetén az első dózis felvételétől, kétdózisú oltóanyag esetén

a második dózis felvételétől számított 180 nap e rendelet hatálybalépésekor már eltelt, az (1) bekezdéstől eltérően

2021. november 30. napjáig köteles a védőoltást felvenni.

(3) Ha az (1) bekezdés szerinti határidő e rendelet hatálybalépését követő 15 napon belül áll be, a védőoltás

felvételének határideje 2021. december 5. napja."

2021. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Vagyis hivatalosan igen!
2021. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
3, semmit nem jelent a magas ellenanyagszint.
2021. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Látom, vannak szövegértelmezési problémák. Kormányzati szervnél jogviszonyban állóknak!
2021. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Aki szerint az ellenanyagszint nem jelent semmit, az gyorsan lapozza fel a biosz könyvét
2021. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem veszed fel a harmadik oltást akkor hamarosan hivatalosan is oltatlan leszel.


"A kormány határozott szándéka, hogy az oltási igazolvány érvényessége a harmadik oltáshoz kötődjön."


[link]

2021. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!