Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen tünetekkel estél át a...

Milyen tünetekkel estél át a COVID-on (Enyhe, közepes, súlyos) és milyen a vércsoportod?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

súlyos fájdalmak, evés, ivás képtelenség. alvásképtelenség. folyamatos rosszullét, láz, légzési nehézség. hosszú hónapok óta tartó maradandó tünetek.

0-s a vércsoportom

2021. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
69%
5 nap közepes erősségű torokfájás (fura volt, mert először az egyik oldalon, majd elmúlt, aztán a másik oldalon, elmúlt, majd mindenhol), tokától bokáig taknyos voltam, ízérzékelésem tompult, de teljesen nem veszett el, hőemelkedés, láz nélkül, karizom-fájdalom. Majd az 5. naptól egy enyhébb mellkasi nyomó érzés, nehezebbnek éreztem a légzést, de 95% alá a véroxigénszint nem ment. Ez utóbbi elmúlt kb. 5 nap alatt. Szerencsém volt, bár védem is magam, ahogy lehet. B+ a vércsoportom, tele vagyok alapbetegségekkel, oltva nem vagyok, 1 hónapja estem át rajta.
2021. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
2-3 napnyi megfázás minden alkalommal. Vércsoportról fingom sincs.
2021. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Pár napra elment a szaglásom. Nulla Rh-
2021. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Enyhe. Pici köhögés, 2 napig enyhe láz, szaglás, ízérzékelés vesztés.

0Rh+

2021. dec. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Viszonylag enyhének mondanám, csak az első 3 napban voltam rosszul. 1. nap hányás, 2 napig láz (nem magas), fej-, hát- és derékfájás. 4. naptól szaglás teljes elvesztése, ami még most is tart, de az ízeket szerencsére érzem. Aztán jött az orrfolyás, hurutos köhögés, ez még nem múlt el teljesen. A légzésemmel, energiaszintemmel nem volt és most sincs semmi gond. Kb. két hete lettem beteg, csak vitaminokat és aspirint szedtem, teákat ittam és sokat pihentem.

A vércsoportom B+. A férjem nullás (0+), ő el sem kapta tőlem, az utóbbi 2 évben egyszer sem volt beteg, míg én többször is meg voltam fázva ez idő alatt.

2021. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem súlyos köhögés, szaglásvesztés 6 napig, hátfájás 1 napig. AB- a vércsoportom.
2021. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezért kérdeztem egyébként: https://www.youtube.com/watch?v=QKv7Nv09AN8


E szerint a 0-ás vércsoportúak nehezebben kapják el másoktól, és enyhébb tünetekkel is vészelik át

2021. dec. 14. 12:16
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
8: 5-ös vagyok, ebben van valami, mert márciusban voltam covidos, azóta a családban, vagy munkahelyen közvetlenül kerültem kapcsolatba covidossal, konkrétan 3 kör ilyen volt és nem kaptam el egyiküktől sem.
2021. dec. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
0-ás és teljesen tünetmentesen estem át rajta.
2021. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!